Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az érzés mi lehet? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az érzés mi lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amióta találkoztam vele minden nap gondolok rá,álmodozok róla,napokig egymás után vele álmodok,arra vágyom,hogy megöleljen és hozzámérjen,meg akarok neki felelni,alig várom,hogy újra lássam. /L
2010. dec. 13. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. :) Ez csak vágy még. ;) Vágy hogy jobban megismerd. :)
2010. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez szar érzés:D Kívülről nyalogatod a lekváros üveget:) Akkor jössz majd rá, mikor megtudod milyen ha tényleg ölelhetsz olyat akit szeretsz:) Vagyis megeheted a lekvárt:D

Ha már együtt vagy a sráccal viszont nem rossz:D

2010. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2 éve érzek hasonlóan, de nem kellek neki. :( Egy ideig azt hittem igazi szerelem, de már csak sóvárgás. Vigyázz, nehogy te is így járj! Ha úgy érzed, hogy kell neked, akkor tény meg mindent, hogy megpróbáljátok milyen együtt. :) Sok sikert! (21L)
2010. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez valóban még csak vágy:)

Ám de jelentheti azt is, hogy nagyon tetszik neked, szeretsz vele lenni, sőt vele akarsz lenni, lényegében megakarod ismerni, kíváncsi vagy rá:)

2010. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolso jol mondja
2010. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
23:59- és mi van ha rossz íze van a lekvárnak?
2010. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak a lekváros:

Nézd, a szépen felcímkézett lekvár is lehet hogy már megromlott:D Vagy mondjuk Te azt hiszed szilva van benne a címkéje alapján, amíg ki nem nyitod az üveget és rájössz hogy valójában csipkebogyó a szúrós magvaival együtt:D

(igen nagyon gáz hasonlat tudom:D)

Menj reklamálni a boltba:D

2010. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!