Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint 20 évvel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 20 évvel fiatalabb a férfi akibe örülten beleszerelmesedtem, engem ő észresem vesz, hogy feledjem el?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy akár a fiad is lehetne. Képzeld el magad, ahogy a fiaddal dugsz.

Hála az égnek, hogy nem vesz észre. Én 20 éves vagyok, de ha megtudnám, hogy egy 40 éves trampli rám van kattanva kiakadnék...az undortól. Örülj neki, hogy nem vonzódik hozzád, megvan rá az esély, hogy nincsenek olyan beteges hajlamai, mint neked.

2010. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
?? Most miért lenne beteges hajlamai? Az Érzelem nem öregszik, mert az 1 lelki állapot egy másik dimenzió/sík ami mindenkiben benne van. Az ilyen érzelmi hullámok nem válogatnak, legyen az a ilyen vagy olyan ideál, ha elkapsz ilyen hullámot akkor akaratlanul meglovagolod és nem tudsz ellene mit csinálni.
2010. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is beteges, undorító. Nem egymáshoz valók sem testileg, sem szellemileg. Más generációk. A nő már vén trotty lesz, mire a pasi még csak elkezd férfiasodni, közeledni a 30 éves kor felé.

Ugyanígy fordítva is. Igen, a lélek nem öregszik. (max leépül szellemileg :D) Egy bizonyos kor után iszonyat gáz az egész. Pl. a pasi mire 40 éves lesz, lenne egy 60 éves "barátnője". Meg az ilyen nő, hogy szül majd a férfinek, hogyha együtt maradnak? 50 éves korában elkezdik tervezni a babát? Jézusom....

2010. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez mind igaz és ,mégis mit tegyek ha nem tudom feledni és néha ő is rám néz,érzem miért néz engem néha ha nem érdeklem egy kicsit sem?
2010. dec. 14. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nyilván azért néz, mert észrevette a jelzéseidet, ha tudatosan nem is de a hormonjaid tombolnak ezt ő is érzi. Nem értek egyet az egyik előzővel, hogy undorító, ez egyátalán nem az az érzéseknek nem lehet parancsolni!! Nem kell tovább gondolni, hogy mi lesz 10-20 év múlva, lehet, ha megkapnád néhányszor, már nem is kellene annyira. Jobban tennéd, ha érett fejjel kezdenél gondolkodni, és ne szerelmesen nézz rá! Csábítsd el, alkalom mindig van hozzá, ha kívánatos és vonzó vagy (ezt már csak tudod abból, ahogy más pasik néznek rád) nem fog visszautasítani de ne legyél szerelmes érd be annyival amennyit az adott helyzetből ki tudsz nyerni.
2010. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Korokat írhattál volna mert a 18-38, a 20-40 és a 30-50 is más
2010. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!