Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok lányokat pettingre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok lányokat pettingre?

Figyelt kérdés
20 vagyok és még nem voltam lánnyal. A szüzességemet egyelőre nem szeretném elveszíteni (pontosabban nem így), viszont egy pettinget kipróbálnék. Szerintetek hol tudnék összeismerkedni egy olyan lánnyal, aki ebben benne lenne?
2010. dec. 14. 19:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem k*rvát keresek, de ezt már írtam... Egy rendes lányt, aki egyszerűen benne lenne egy pettingben, és nem lenne neki probléma, hogy én ennél tovább nem szeretnék menni.
2010. dec. 14. 23:37
 12/12 anonim ***** válasza:

ha ott lennél, lehet hogy szeretnél :D :D :D

chatelj egyet , ha nincs az ismerősi körben :D

2010. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!