Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne hogy valentin napkor lenne bátorságotok egy levelet adni annak a srácnak aki bejön vagy szerlmesek vagytok belé?Lányok! (15-16) lenne merszetek hozzá?

Figyelt kérdés

(A fiú nem tud róla vagy csak sejti!)


16/F


2009. jan. 21. 15:35
 1/4 anonim válasza:

szerintem érdemes megtenni... végülis mit veszíthetsz?

lehet, hogy te is bejössz neki és akkor nyert ügyed van, vagy nem jössz be neki de akkor még barátok mindig lehettek...

sok szerencsét :D

2009. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem próbáld meg,mert semmit nem veszíthetsz vele!

Küldj neki egy szerelmes képeslapot vagy valami kis apró ajándékot,de a lényeg az az legyen,hogy elmondod,hogy mit érzel iránta és,hogy mik a terveid vele kapcsolatban!

Sok sikert!

Üdv!

2009. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én soha nem futottam pasi után!Valahogy mindig megszereztem magamnak,akit kinéztem,de mindig úgy rendeztem a dolgokat,hogy a pasi hajtson!Én mindig is túl büszke voltam odamenni egy sráchoz,hogy kikezdjek vele!Ráadásul a pasik hajlamosak elbízni magukat,és ha alapból úgy kezdődik a kapcsolatotok,hogy tudja,hogy totál odavagy...hát nem tudom...inkább érd el valahogy,hogy felfigyeljen rád,és ő kezdeményezzen!
2009. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

őő félre értettétek! én srác vagyok és lányok véleménye érdekel!(hogy ti adnátok-e egy srácnak!) de azért köszönöm!!


u.i.:lányok jönnek be :) :D

2009. jan. 21. 17:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!