Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 1 éve szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve szedek fogamzásgátlót. Eddig semmi problémám nem volt. A 7 napos sz.4. napján szokott megjönni. Ma vettem be az utolsó szemet, de már 1 hete barnás, nyálkás folyásom van, és néha görcsölök is! Nem volt még velem ilyen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 21:04
 1/3 anonim válasza:
nekem is volt ilyen, aztán ki próbáltam még pár fajtát de mindnél ez volt a helyzet és abba hagytam a dokim sem tudott mást mondani, csak hogy próbáljak másikat...
2011. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is kb. egy év után lett gondom a tabival.

abba is hagytam.

2011. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamiért nem jó neked már az a gyógyszer, de hogy miért, ne várd el, hogy majd itt megmondjuk, mert ide nemigen téved szakorvos. Ha megint ez lesz, akkor menj orvoshoz.
2011. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!