Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy akibe régen reménytelenül szerelmes voltál később összejöttél vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 16:08
 1/6 Kittike.e ***** válasza:
IGEN! nekem pontosan igy volt.. aki(k)re régen még ránézni is alig mertem.. annyira jol néz(nek ki).. az(ok) egy pár elteltével(most) megboldonul(nak) értem.. és ilyenkor ha megkapod,már nem is kell annyira! Igyvan?:)
2010. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
IGEN!! Én is! Régen (16 voltam) tetszett egy srác, Ő volt a leghelyesebb az egész környéken, minden Nő meg volt érte halva. 5 év múlva talált meg, de akkor már nem laktam otthon,hanem párszáz km-rel arrébb költöztem, de kinyomozta hol lakom! 7 éve szeretem! :)
2010. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most tetszett,vagy szerelmes is voltált belé? Engem igazából olyan dolog érdekelne,hogy akibe reménytelenül szerelmes voltál de a kiszemelted vagy távol lakott,vagy már volt valakije vagy nem érdekelted őt de ő tudott arról hogy szerelmes voltál belé,de nem érzett irántad és most összejöttél vele
2010. dec. 15. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
jaaa, biztos tudta, hogy szerelmes vagyok belé, mert mindenki az volt belé. A mai napig röhög rajta, milyen "érzelgős" fejet vágtam, mikor ránéztem! Amúgy volt neki barátnője mindig, és én nem tetszettem neki annyira, azt tudom! Most meg engem akar feleségül venni!:)
2010. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A válaszokat olvasva ez tökjó :D mármint, jelenleg nekem is tetszik egy srác, akinek én annyira nem jövök be, sőt, barátnője is van, de tudja, hogy mit érzek iránta (még akkor mondtam el neki, amikor szabad volt). Szóval egy kis reménysugár még van :D Bár, ha úgy vesszük, a szüleim is sok-sok év után jöttek össze, apának sok barátnője volt, anya meg lényegében csak rá várt xD
2010. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kittike.e ***** válasza:

az első válaszolo vagyok!

akibe én konkrétan szerelmes voltam és megkaptam olyan volt! születéssem ota ismertem,együtt nőttünk fel.. aztán ahogy nagyobbak lettünk eltávolodtunk egymástol és én minddiig figyeltem őt,minden héten más bnője volt.. ! de engem már megsem ismert:( aztán összefutottunk szülőkkel közösen.. és egyböl levágta hogy kivagyok.. elkezdtünk beszélgetni és összejöttünk:) már vége.. de nagyon jobarátok maradtunk!

miért neked mi a probléma? te is reménytelenül szerelmes vagy?

2010. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!