Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak még, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak még, hogy észrevegye mennyire tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Hát tetszik az osztályból egy lány.. Mindig simogatom a vállát,fejét,hátát..Mindig hozzáér a kezem mikor mellette állok,ülök de nem veszi el a kezét.Órán a lábam is hozzáér a lábához :D azt sem veszi el..:D De haverom szerint én is tetszek neki mert nem veszi a el a kezét,a lábát :D meg hagyja hogy simogassam:D Szerintetek?:D
2010. dec. 15. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen magamra ismertem...:D Én is ilyen vagyok. Szerintem félénk, nem meri viszonozni. Viszont, ha nem ellenkezik, akkor jól esik neki. Szerintem hívd el valahova, ha meg akarod ismerni jobban.;
2010. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:O te hány éves vagy?
2010. dec. 15. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:

na ja :P lévén h nem a bátorságtól duzzad a mellkasa neki sem :P ezért lehet álcázni haverkodásnak 1. körbe :P


19F

2010. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolod hogy már észrevette?


Inkább azon gondolkozz, hogy mi legyen a te következő lépésed.


Vagy vársz valamit a lánytól, hogy csináljon valamit amikor észrevette hogy tetszel neki?

2010. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?
2010. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nem én vagyok az a lány... csak hasonlóan reagálok az ilyen dolgokra, mint amit leírtál. Szerintem várja, hogy te lépj valamit.

2010. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem hülye és már észrevette. De lépned kéne nem csak simogatni, mit vársz, hogy simogasson vissza? Nem minden lány olyan. Hívd el teázni!!!
2010. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!