Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik nekem és úgy vettem észre hogy én is neki.Hogyan mutassam ki, hogy tetszik nekem is?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem és úgy vettem észre hogy én is neki.Szemeztünk is.Milyen jeleket adjak neki hogy észre vegye hogy közeledthet felém:)?
2009. jan. 21. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
MOSOLYOGJ! :) Az csodákra képes, ha bátorítani kell kicsit őkelmét. Mosolyogj ha kell, ha nem! Teli szájjal. Így el tudsz vinni vicces irányba egy szemezést is és máris gördülékenyebb lesz a dolog, mert nem fogja feszélyezve érezni magát.:)
2009. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, pl. mond meg neki, mert bármi más (pl. játék a testbeszéddel) csak annyira alig lenne egyértelműbb, mint a szemezés.
2009. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!