Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? .

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akinek nem tduom h tetszem-e . Órákon gyakran néz vagy amikor beszélek vagy amikor elmegyünk egymás mellett.Igazából még úgy semmiről nem beszéltünk.

De ő tetszik nekem . Én viszont nemmerek ránézni. És ha tetszem neki gondolom nem tudja h nekem is tetszik. Annyira rossz ez a helyzet ://

15/L


2010. dec. 16. 15:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hát szerintem menj oda hozzá Beszélgess vele ha úgy gndolod kérdezz rá vagy mutasd ki mit érzel iránta.. Én pl. Sosem nevettem még ki valakit aki azt mondta hogy Szeret Vgy finoman visszautasítom, vegy meg mindom hogy én is érzek iránta vmit ha mg kiröhög akkor csak egy bunkó... :)) 16F
2010. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Honnan a p..csából tudjuk, hogy tetszel neki???

Elsőnek egyébként igaza van...

Amúgy tuti tetszel neki, ha nem vagy torz meg túl ilyen meg olyan meg amolyan....

De ez semmire sem elég, csak a sexhez.

2010. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szóval ha néz téged, akkor biztos szép vagy vagy pedig csak úgy gondolod, hogy téged bámul. A szemét nem verheti ki.

Ja és nem vagy torz, ha látsz magadon vmi szépség hibát. Az nem ott kezdődik. Szal relax!

2010. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj oda hozzá :) beszélgess vele, ha tetszik neked is, akkor tégy belátásod szerint :)

Sajnos hozzám még így senki nem jött oda

15/F

2010. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A fiúk eben a korban elnézést gyakran bátortalanok. Ha gyakran nézz, vagy tetszel neki de nagyon, vagy nem téged nézz, hanem csak tévedsz és rajtad nézz valamit.
2010. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
csak az a baj h nem egy ilyen érzelgős típus.. és ált az ilyen tipikus szőke csajokra bukik. én meg barna hajú vagyok meg magas se vagyok.
2010. dec. 16. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ha gyakran nézz, vagy tetszel neki de nagyon, vagy nem téged nézz, hanem csak tévedsz és rajtad nézz valamit."


"és ált az ilyen tipikus szőke csajokra bukik. én meg barna hajú vagyok meg magas se vagyok." De csak általában és könnyebben bukik a szőkékre.


A magasságnál a nőies forma fontosabb például. Hogy valaki tizenöt évesen mind kettő legyen az nagyon ritka.

Nem tudjuk, még mit nézz rajtad. De nézz.

Ha téged nézz az a siker. Ha rajtad nézz valamit, mert tetszik neki. Az már fél siker.


Jó pont a te korodban nálunk is volt egy magas szőke az osztályban. De az a második volt a fiúk 2/3-nál (igaz). De a felénél egy fél fejjel alacsonyabb barna volt az első. És csak az arca volt felnőttesebb, meg nem volt annyira vékony, mint a szőke.


Onnan tudom, hogy az osztályból az egyik srácnak, a szőke kellet lány, volna. A barnának meg a srác. És fél osztály kibeszélte. Hogy srác miért nem jár a barnával, amikor a fiúk fel inkább azzal járna amúgy is. - Jó itt nem volt szerencséje a barnának. De a srác sem nézte soha. Mert az fülig bele volt esve a szőkébe másfél évig. Aztán iskolát váltottam.

2010. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi.

ez egy idézetnek is elmenne :);)

2010. dec. 17. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
de ebbe az a lool h mindenki mondj hogy menny oda és beszéleges vele kérdezd meg tőle stb... ÉS mikor veluk van ez ugyan ebben a helyzetben nem tudom mit csinálnának de biztos nem ezt... mert zavarban lennének...:)
2010. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha zavarban vagy, sem ciki. A fiúnak úgyis le fog esni, hogy akarsz tőle valamit, vagy ha akar tőled, akkor ő is fog beszélgetni veled.

Emlékszem régen egy osztálytársam beszélgetett egy külföldi lánnyal és viccből azt mondott neki valamit, hogy én beszélgetni szeretnék vele meg gondolom mást is. Látszott rajta, hogy furcsán nézett rám, talán kicsit olyan szigorúan vagy hülyének nézett nem tudom. De aztán később oda jött hozzám beszélgetni:D

2010. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!