Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? .

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akinek nem tduom h tetszem-e . Órákon gyakran néz vagy amikor beszélek vagy amikor elmegyünk egymás mellett.Igazából még úgy semmiről nem beszéltünk.

De ő tetszik nekem . Én viszont nemmerek ránézni. És ha tetszem neki gondolom nem tudja h nekem is tetszik. Annyira rossz ez a helyzet ://

15/L


2010. dec. 16. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Külöben meg szerintem aranyos egy zavarban lévő lány:)
2010. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell elképzelni, amit leírtam, mert direkt hagytam ki a részleteket, de ha nem történik semmi egy darabig, érdemes beszélgetést kezdeményezni és akkor vagy lesz valami, vagy nem. Csak rajtatok múlik! A komoly kapcsolathoz kell pár randi meg ismerkedni a d..shoz csak 2 ember, aki d..i akar. Próbálkozni kell! Ha nem teszel semmit, nem is lesz, csak ha rohadt nagy szerencséd van!
2010. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem tetszel neki. nehogy odamenj!!! megesz egy hangya!!


amúgymeg semmi veszíteni valód nincs ha beszélgetsz vele vmiről, tuti találtok vmi témát, h ha oszt.társak vagytok. vmikor ülj mellé és beszélgessetek csak ugy.:)) ha kedves lesz akk kedvel majd és idővel hátha...:)

2010. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, régen én is feltettem 1-2 ilyen kérdést, de rájöttem, hogy semmi értelme nincsen, mi nem tudhatjuk, nem ismerjük a srácot és téged se, próbálj meg egy olyan embertől tanácsot kérni, aki ismer mindkettőtöket. Mi csak annyit tudunk írni, hogy beszélgess vele, keress közös ismerőst, és, hogy vedd fel valamilyen közösségi oldalon. Igazán jó tanácsot nem tudunk adni, ezt neked kell érezni, mióta erre rájöttem nem teszek fel több ilyen kérdést, mert ugyan az lenne a válasz szinte mindegyikre. Sok sikert kívánok, és az lesz az igazán jó tanács, amit te találsz ki. (én annyit mondok, hogyha tetszel valakinek, és mélyen a szemébe nézel, és egy kicsit talán még mosolyogsz is az 5-ös találat, ha neki is tetszel. Ezzel nem leszel rámenős, és mégis adsz egy komoly jelet.)
2010. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!