Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi háromszögbe estem?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszögbe estem?! Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek és nekem is tetszik egy srác. Jó fej, kedves, zenész típus, tehetséges. A barátnőmnek is ír facebookon, és kedd óta nekem is ír, mert jobban meg akar ismerni. A barátnőm mostanában verseket is ír, és hozzá is írt egyet, amit holnap felszeretne neki olvasni, és elmondani neki az érzéseit. Próbálom leplezni, hogy tetszik a fiú és közömbösnek mutatkozni a barátnőm előtt, de nagyon rosszul éreztem magam, mikor mondta, hogy elmondja neki az érzéseit. Mit javasoltok, mit tegyek?
2010. dec. 16. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ú. Kár,h te nem tudtál elöbb lépni. Hát harcolj érte!!
2010. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Könnyű mondani, hogy harcoljak érte... remélem nem ad majd választ a barátnőmnek holnap :S...

De mivel mélyebben meg akar ismerni a srác, ezért lehet, hogy érez valamit, vagy egyszerűen csak izgalmas jellem vagyok...

2010. dec. 16. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azért nem adnám fel a dolgot. Szerintem a srác majd választ, hogy ki tetszik neki, de ha nem téged, akkor ne ess kétségbe és a barátnődre se haragudj meg. Amúgy ha verset ír a srácnak, lehet még meg is ijeszti vele, szóval inkább rád, mint szende félre fog hajtani.

A zenész vonalat meg remélem nem a muzsikás cigányra érted... :P

2010. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, gitározik és nem is akárhogy :D. A srác is ír verseket, persze sztem nem hozzá, de azt nem tudom. De mivel van egy zenekara, ezért rá van kényszerítve, hogy írjon vmit. Mondjuk érdekesre fog sikerülni az 'érzelem elmondás'... majd kiderül holnap este.
2010. dec. 16. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Sosem értettem miért szerelmi háromszög a szerelmi háromszög. Én a szerelmi négyszöget "bírom." Mikor Norbi Vandába szerelmes, Vanda viszont Balázsba, de Balázs Dórit szereti, Dóri pedig Norbit.
2010. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ő tudja hogy te is szereted?

Szerintem csinálj mást vetesd észre magad.

Harcolj...

2010. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt írta, hogy szeretne velem találkozni egy délután :D ez most randi, vagy csak vmi ismerkedősdi? :S :D
2010. dec. 16. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem rajtatok múlik. A fiú választ.
2010. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!