Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmi háromszögbe keveredte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszögbe keveredtem. :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Van egy fiú akivel nemrég ismerkedtem meg aki 15 éves.Msnen tök jól elbeszélgettünk és tök jól kijövünk már 2 szer találkoztunk,de a 2-ik találkozásunkkor megcsókolt többször is.Meg erről a csókról előtte msnen is sokat beszélgettünk h jó lenne.Csakhogy egy probléma van.Van barátnője és mondta h mostanába sokat veszekednek,de nem nagyon akar tőle szabadulni mert szerintem még szereti.Igaz már 6 hónapja járnak.Nekem viszont kezd egyre jobban tetszeni a srác és ő akarja a további találkozásokat és akkor eldönti hogy mi legyen.De én félek hogy kiderül és balhé lesz.:S Szerintetek mit csináljak?
2009. júl. 27. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Gondold magad a fiú barátnőjének helyébe. Vajon neki hogy esik ez?


Gondolj bele, hogyha a mostani barátnőjével így "szórakozik" vajon nem fog e veled is?


Sárky

2009. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem hagyd a srácot, ha szakít a barátnőjével szabad a pálya.

OFF: milyen gusztustalanul megcsalja a barátnőjét ez a fiú...

2009. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a srácnak, hogy te csak akkor vagy hajlandó további találkozásokra, ha a barátnőjével szakít...
2009. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Az egyetlen kiút...


A threesome.

2009. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
háát a hármasba nem megyek bele.De egyvalamit kihagytam,elvileg a barátnője valami vallásos és beleakarja rángatni ebbe a szarba és ő meg nemakar belemenni.mert h feleségül vehesse a csajt adventistává kéne válnia de ő nem akar.meg a csaj le se szarja mostanában.és azt mondta teljesen elment az életkedve és h én boldoggá teszem stb.
2009. júl. 27. 16:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond meg neki én vagy ő .ha szeret téged akkor téged választ ha nem akkor szvás. Mr.K
2009. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsit nevetséges egy 14 éves csitri szájából a szerelmi háromszög kifejezés. mit tegyél? minek kérdezed? tudtad hogy van barátnője mégis találkoztál meg összejöttél vele, szerintem már mindegy mivel megtetted. grat legjobb úton haladsz affelé hogy 16 éves korodra te légy a környék ribanca.
2009. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kösz -.-
2009. júl. 27. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó te bunkó csicska ... Nehogy már nagy ész legyél

Nem hiszem h ő az első lány sem az utolsó aki ebbe a helyzetben van ...

Am én is azt mondom h mond meg a srácnak h lehetne köztetek valami de csak ha szakít a b.nőjével mert ez így szemét dolog :S

2009. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

18:52. Miért lenne már csicska? Azért mert értelmesen és reálisan látja a dolgokat? Gondolj már bele könyörgöm.Nem akarom bántani a lányt, meg téged sem, de 14 évesen annyira nagy élettapasztalata nem lehet.Egy szerelmi háromszög azért ennél összetettebb.Lényegtelen.

Kérdezőnek: Szerintem keress más pasit magadnak, ilyen fiatalon simán találsz magadnak kevésbé problémás fiút is.Ha a mostani "kapcsolata" mellett is így viselkedik veled sem lesz kíméletesebb.

2009. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!