Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszögbe keveredte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszögbe keveredtem először. Nem tudok dönteni. Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
volt barátommal 3 évig voltunk együtt sokat veszekedtünk, és szakítottam vele, ő már 2 hete csak gürizik h menjek vissza hozzá, verseket ír, meg azt mondta megváltozik. De van 1 másik srác is, akinek bejövök és engem érdekelnek az új dolgok. Nem tudom melyik legyen. Szted?
2010. ápr. 12. 18:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
szerintem ismerkedj. ha az előző barátoddal 3évig voltál, akkor őt már ismered, és ha akkor nem működött valami fényesen, most se sok esély van rá. Ismerkedj, és válaszd a legjobbat. :)
2010. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de azt mondta meg fog változni.
2010. ápr. 12. 19:12
 3/13 anonim válasza:
Mondani sok mindent lehet. volt rá 3 éve hogy bizonyítson. ha addig nemtette nem fogja most sem. ez az én véleményem. (az első kommentes)
2010. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de azt mondta most jött rá h mennyit érek és mostantól kezdve meg fog becsülni
2010. ápr. 12. 19:20
 5/13 anonim válasza:
Te tudod. én nem pazarolnék rá több időt a helyedben. volt elég ideje. tapasztalatból mondom. de próbáld meg, ha betartja akkor okés, ha nem szakítasz.
2010. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen eddig én is eljutottam, de de ha adok neki még 1 lehetőséget addig a másikkal vége lesz és nem tudhatom meg milyen vele
2010. ápr. 12. 19:24
 7/13 anonim válasza:
én csakis azt tudom javasolni, h próbáld meg az "új fiút"
2010. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jajj Istenem, na figyelj drága!

Ha ennyire bele vagy bolondulva a volt párodba és itt nekünk folyamatosan azt mondod, hogy ő ilyen meg olyan tökéletes és fasza gyerek akkor még is hogy győzzünk meg, az ellenkezőjéről.

Eddig bármit mondtak te Igazából csak megvédted a volt párodat.

Elárulom neked, hogy teljesen vak vagy és elhomályosít még mindig a rózsaszín felhő!!!


1. Térj észhez és ne vágyakozz olyan után akiért nem érdemes, sosem lesz olyan mint volt, és nem ő az egyetlen pasi a világon.

2. Ott van az az új srác, gyere össze vele, megnyugodsz szépen, lassan megismerkedtek, megszeretitek egymást és közben meglátod a volt párodat szépen elfelejted majd. Új kaland új ember , változatosság, nem a monoton.

2010. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
nem fog megváltozni, nem lesz jobb, itt az ideje váltani. mondani lehet, de 3év után ne várj csodákat... kíváncsi lennék hány éves vagy!
2010. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy milyen volt vele. Ha még szereted, és ennyire vissza akar kapni, akkor mindenképp próbáljátok meg. Ha eddig sem szeretted, akkor viszont szerintem ne.
2010. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!