Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtatok már annyira a szerelemben hogy soha többet nem hallanátok róla, és miért, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szüneteltetni szoktam ezt az érzést. Ha úgy érzem,hogy nincs szükségem erre az érzésre,mert kiégtem,egy darabig úgyse leszek szerelmes!:D
2010. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit,hogy nem a szerelemben csalódok,hanem a szerelmemben! Nagy különbség!
2010. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jaja:D

én volt csajommal szakítottam 3 éve..

azt azóta nemis csajozok

2010. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Huh:D
2010. dec. 16. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem így sose, de a volt barátom igen, miután szakítottam vele, azt mondta, neki soha többé nem lesz barátnője, mert soha többé nem tud szerelmes lenni. Ennek 2 éve, és azóta sem volt barátnője.
2010. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen, én pl. nem akarok róla hallani

2 éve szakítottam a pasimmal, és vele együtt elment minden érzés a szívemből is. már nem bírok senkit sem szeretni, és nemis akarok, tökjól megvok egyedül.

alkalmi szex azért szokott lenni 20/L

2010. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert soha nem viszonozták még a szerelmem... ezért nem is éreztem még azt az igazit :(
2010. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
1 éve szakított velem a barátnőm. A világon őt szerettem a legjobban(ez csunya dolog) Azóta jöttek volna csajok az életemben, de úgy érzem mást nem tudnék úgy szeretni mint őt. Remélem ez változni fog. Amúgy ez a soha többé nem hallanál róla dolog csak egy ideig tart. Aztán csak vársz.
2010. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha soha többet nem hallanék róla, mert ronda vok, ezért számomra szerelem = csalódás. De sajnos nem sikerült még kiölnöm magamból.
2010. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Tartott is vagy egy hónapig. :)
2010. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!