Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már egy fiúban de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtatok már egy fiúban de nagyon?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel tök jól dumálgattunk de csak játszadozott velem és elküldött a fenébe.

Most elég szarul érzem magam mert bánt a dolog?

Most mit csináljak?? Kérlek segítsetek..


2011. jún. 7. 20:47
1 2
 1/17 cottoncutee ***** válasza:
Szerintem próbálj felejteni...
2011. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy az nagyon nehéz..
2011. jún. 7. 20:50
 3/17 anonim ***** válasza:
szivasd.állj bosszút.hidd el ez segít. égesd le vmivel a barátai előtt például
2011. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Felejts. Persze hogy nehéz. De nem tehetsz mást. Vagy szenvedhetsz. Az még nehezebb. Csalódtam én már olyan fiúban is akivel évekig jártunk és megbíztam benne. Na az k.rva nehéz volt:) De pár év alatt teljesen elfelejtettem és azóta újra boldog vagyok:D Szerintem nálad ez nem fog ilyen sokáig tartani ne félj.
2011. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
felejteni ugysem lehet
2011. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát igen és próbálok felejteni..de érzem hogy nagyon sokára fogom elfelejteni.
2011. jún. 7. 21:01
 7/17 anonim ***** válasza:

én is volt már sajnos igy.. nem egyszer nem kétszer.. sokszor lesz még igy erröl biztosithatlak. én már télleg nem probálkozom kapcsolattal. mostani kapcsolatom is ( 1évig tartott és már majdnem jegyes voltam ) és miért ment szét?! vallás... itt nem az h fiu-lány... sajnos emberi hülyeség.


szerintem keress valami olyan dolgot ami leköt és szereted:) én nyelveket kezdtem el tanulni . és már tolmácsnak készülök és 4 nyelven beszélek.( nagyon szomi voltam. )

2011. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, így jár akit elvakít a vonzó külső.
2011. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De nekem nem a vonzó küldő volt a lényeg hanem ahogy beszélt velem. Először tök normális volt teljesen jól elbeszélgettünk utána szép lassan becsapott.

És az a legfájóbb hogy nemtudom miért csinálta..

2011. jún. 7. 21:08
 10/17 anonim ***** válasza:

engem meg ahogy a melleim simogatta...nyámmmm....

sajnos vannak ilyen szemét pasik :( nem egy,nem kettő....ha még nem volt köztetek testiség,akkor adj hálát! és próbáld meg ignorálni,ne keresd,ne köszönj neki és soha többé ne vedd őt figyelembe.ennél többet nem tehetsz....

2011. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!