Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az igényesség fokmérője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az igényesség fokmérője a szőrtelenítés? Férfi létemre miért várják el, hogy úgy nézzek ki mint egy meztelen csiga?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorító! És ha nem teszi ezt valaki, egyből azt mondják rá hogy igénytelen.
2010. dec. 17. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán kicsit normálisabb embereknél próbálkozz, aki tudja mit jelent az igény szó, nem anélkül használja, hogy ismerné. Én nem is beszélnék olyan emberrel, aki ilyeneket mond.
2010. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem, de csajonként változók az "igények", kinek mi jön be....

sok csaj szereti ám ha van valami férfiasság jele is a kiválasztotton, nemcsak az hogy meztelencsiga....

2010. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem mondta senki. Csak nagy általánosságban ez a vélemény. Pl. a hónalj szőrtelenítés manapság már "alap". (Mármint a férfiakra gondoltam)
2010. dec. 17. 12:54
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem várja el tőled senki de akk te se várd el h szőrösen mindenkinek tetsszél! Ennyi! Egyébként kurwára nem nagy dolog néha leborotválni!


17/F

2010. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát spec én pont azt utálom, ha egy férfi nem szőrös. Gusztustalan. Ha nővel akarok szexelni, akkor nőt keresek, de én a férfiakat szeretem, a férfi pedig szőrös..
2010. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
a lányok mondogatják hogy szőrtelenítsék magukat a srácok mert nekik fiúk kellenek... de tudod mit? nekem nem lány kell hanem nő. a nőnek pedig nem egy pelyhesf*szú kisfiú kell hanem férfi
2010. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
van akinek jól áll, van akinél undorító... , törődj bele.
2010. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem kötelező szőrteleníteni, de a hónalj szerintem is jobb, ha nem szőrös.(mondom ezt úgy, hogy a pasimnak meg szőrös :D)

Tehát érted, ha valaki szeret, pont lesz@rja, hogy szőrös vagy vagy nem.

2010. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

''Hát spec én pont azt utálom, ha egy férfi nem szőrös. Gusztustalan. Ha nővel akarok szexelni, akkor nőt keresek, de én a férfiakat szeretem, a férfi pedig szőrös..''

Bocsi ezen jót nevettem, a lányoknak nem szőrös egyetlen testrészük sem? Ők se borotválják magukat? Vagy ha de igen nekik muszáj..akkor miért? Mi a különbség?

2010. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
A különbség annyi kedves válaszoló, hogy a nők már baromi régóta borotválják a testrészeiket, még anno a kelták is, ez alapvetően egy női szokás, a férfiak mindig csak az arcukat borotválták. A nőknek egyébként is eltérő a testszőrzete a férfiakétól, a nőknek sokkal gyengébb, még a férfiaknak ezerszer erősebb, ez a hormonok miatt van, pont hogy ez tenné őket férfiasabbá.
2010. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!