Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy meztelen voltál és nem tudtad, hogy valaki figyel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy később észrevetted, vagy elmondta valaki, hogy figyeltek.
2011. szept. 28. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Éreztem. Egy csendes téli éjszaka kint álltam a jeges utcán.

A fejemet fogva rohandtam előre, orditozva. Úgy éreztem mindenki engem figyel. Másnap a doktor megnyugtatott, hogy nincs semmi baj és kaptam valami beutalót. A szüleim nem mondták meg, hogy hová. Nagyon sírtak, azt mondták azért, mert megijedtek, de örülnek, hogy nem esett bajom.

2011. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
na ki látott meg?
2011. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
nem
2011. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként ha valahová máshová megyek, az első dolog, hogy kamerát keresek:P
2011. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen meztelenül nem,mindig egyszál tangába napoztam otthon a kertben.Nálunk elvileg nem lehet belátni mert magas kerítés van meg fák.

Aztán egyszer a szomszéd kölkök-(10)fiú (12)lány meg egy haverjuk-röhögve elmondták,hogy megláttak egy fa tetejéről:(((

Rohadtul kellemetlen volt,azóta szolidan fölveszek melltartót is a napoáshoz.

22L

2011. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Edzés után elmentem fürödni és a srác, akinek nagyon tetszettem látta hova megyek, így utánam jött. Már fürödhettem egy 10 perce mikor a barátnőm bejött és ő észrevette a gyereket. Nyilván elküldte a p*csába.
2011. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
hatalmas ablakom van a szobámban, mely pont az utcára néz és bizony nem egyszer előfordult, hogy kinn már sötét volt, nálam égett a villany, viszont én épp frissen fürödve egy szál semmiben flangálok az ablak előtt :D nem tudom, hogy hányan láttak (ha egyáltalán láttak), de mindig utólag kapcsolok, hogy így égő villany mellett a vesémbe is ellátni :D
2011. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül vagyunk általában otthon, nyáron nem ritkán meztelenül teszek veszek napozok az erkélyen. Volt rá már példa, hogy az utcán alig ismerős annyit mondott reméli sokáig tart a nyár. Akkor nem értettem, később azonban rájöttem az erkélyükről pont belátni hozzánk. Én azóta is meztelenül élvezem a meleget, ha neki ez öröm hát leskelődjön.
2011. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokat vagyok itthon meztelenül, sokan is láttak már .
2011. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 09-28 21:40-től,

és az utolsó előtti válaszolótól kérdezem: merre laktok?

Csak hogy tudjam hol kell figyelnem!

:D

29F

2011. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!