Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak a lányok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a lányok az egyetemen?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és a többi elsőéves már javában építi ki a barátságokat, a fiúk lányokkal beszélgetnek előadások előtt, ilyesmi, én meg mindig egyedül vagyok, senki nem szól hozzám.

Gimiben volt egy csomó haverom, mindenkivel beszélgettem az osztályból, de itt, hogy minden órán más csoportban vagyok, nem alakul ki közösség, és nincsenek ismerőseim. A többiek hogy csinálják? Miért csak én vagyok ilyen vesztes?


2011. szept. 24. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Úristen, te mekkora egy paraszt vagy, első válaszoló... imádom az ilyen embereket.. -.-

menj oda te, próbálj meg beszélgetni velük. ha gimiben sok haverod volt, akkor biztosan elég könnyen építesz kapcsolatokat. ne feledd, hogy mind elsősök vagytok, a többiek is egyszer csak elkezdtek egymással barátkozni, nem várhatod el, hogy majd ők jönnek oda hozzád.

2011. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján nem utálnak téged, csak nem vesznek észre mert éppen másvalakivel ismerkednek
2011. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na igen, a cím csak amolyan figyelemfelkeltés akart lenni. :D A gimi sokkal "zártabb" közösség volt. Itt például egy héten csak egyszer-kétszer látom az embereket, és ez elég nehézzé teszi az ismerkedést.
2011. szept. 24. 23:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyire jársz közösségbe?
2011. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem utálnak csak kevésbé zárt közösség az egyetem mint a gimi főleg hogy nem kell órákra bejárni. Próbálj te nyini a többiek felé, odamenni egy társasághoz figyelni bekapcsolódnia beszélgetésbe, így menni fog az ismerkedés :-)
2011. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kollégium!
2011. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hegy nem megy Mohamendhez......
2011. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én is hasonló vagyok, és azt tudom mondani, menj oda másokhoz beszélgetni. Ha látod őket mindig válts velük pár szót. Tudom nehéz nekem sem volt könnyű főleg amikor egyik lánnyal akivel össze akartam jönni abszolút zárkózott volt. De próbálkozz menni fog.
2011. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!