Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem unjátok ezt a sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unjátok ezt a sok férfi női alátanosító szövegetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyesek hogy vannak vele ,de én már unom azt hogy felmegyek például facebookra és tele van nagy "okosságokkal" férfiakról nőknek nőkről férfiaknak.De itt is rengetek ilyen pofátlan személy van csalódik egyszer a másik nemben és már minden nő ,vagy férfi egyforma neki.

Ezek alapján minden férfi iszik focit stbstb. A nők meg mind k****ák meg szőkék stbstb.

És ezt látják az éppen pubertás korba belépő kis 12 évesek is és sokan ezt veszik alapul. Mi lesz ebből?


Őszintén szólva én már lesz*rom ,de mikor velem szembe akarnak fölém állni attól hányok.


Nektek mi ezekről a véleményetek?


jah igen 19/F


2010. dec. 18. 02:12
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez is általánosítás:D

Nem mindenki csinálja és gondolja ezt, ahogyan én sem.

20f

2010. dec. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azok nem okosságok,hanem megmosolyogtató kis viccek.Minek veszed komolyan?Fiatal vagy még.
2010. dec. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pedig vannak közte viccesek.



"Napi tanács nőknek férfiaktól


X.Y. csaj megnézte mit tanácsolnak neki a férfiak:


Tanuld meg lenyelni, nem mérgező!"



Ezen még mindig sírok... :D

2010. dec. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, az általánosítás nagy hiba. Engem a mostani párom ébresztett rá, hogy nem minden férfi/nő ugyanolyan. Persze ha csalódik az ember, könnyebb ilyen dolgokra fogni, minthogy inkább tükörbe nézzünk, és lássuk a valódi problémát.
2010. dec. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha általánosítok, nem magamban keresem a hibát, nem merem vállalni a felelősséget tetteimért. Vagy csak megkérdezem, de nem akarok tenni semmit, mert így kényelmes.

Ezért van itt sok olyan aki így tesz. Vagy mert még fiatalok, tapasztalatlanok, vagy mert sosem fog megjönni az eszük.

2010. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az általánosítás az a meg keseredésekből ered, tehát a sok kudarcunkat kivetítjük a női nemre és voálááá :D máris elvan ítélve minden csaj és már alig hiszek abban hogy van még szuper leány. persze a remény mindenkiben ott van csak a felszínes énjét az általánosítások irányítják. Ez általánosítás miatt öltözik úgy ahogy öltözik az emberek nagy többsége, mert a tömeg most ilyen ruhákat fogad el, akkor nekem is így kell kinézni. Aki kicsit a társadalmi igényeken szerintem túl tud lépni, mutatni a külsejével, vagy a tetteivel, arra nem húzható már első ránézésre se az általánosítás gyenge buboréka. :D Tehát aki általánosít, ő maga is általánossá lesz. :$ sztm :D

ebből fakadóan te nem lehetsz általános és szívesen megismernék hozzád hasonló lányt.

(nagyon szépen fogalmazok kora reggel büszke vagyok magamra xD) remélem érthető volt amit akartam. ;)


20f

2010. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sasna ***** válasza:
de, én unom.. :)
2010. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen szintem ez is általánosítás. :D

De amúgy nagyjából egyetértek, sajnos ez van. De tudod, akinek nem inge...:)


És szólnék a 20F-hez is, az utolsó előtti válaszolóhoz!

Én meg már nagyon kételkedem abban, hogy van rendes pasi még.

Amúgy elfelejtettem mit akartam mondani...XD

2010. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah igen :D még annyi, h ez a ruhás példa elég jó volt.

Dehát sajnos ilyen a társadalmunk, így működünk.

Aki egy kicsit is különbözik a többitől az már furcsa..idegen, és jesszusom miylen már...hát itt a sokadik baj egyike. 18L

2010. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi furák tartsunk össze ;)
2010. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!