Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tűntessem el a szemérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tűntessem el a szemérem szőrömet? /F

Figyelt kérdés
Már nagyon bosszant hogyha leborotválom második napra borostás lesz és minél többet borotválom le annál erősebb lesz a szőr és már belefúródik a bőrömbe is meg minden bajom van vele. Gyantázzam le, használjak epillátort vagy valami egyéb ötlet?
2010. dec. 18. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én alsógatyával szoktam, próbáld ki.
2010. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Мirkó ***** válasza:
Használsz habot meg aftershavet? Ha nem, használj! Meg használj vmi hidratáló krémet az megnyugtatja a bőrt
2010. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Használj szörtelenítőkrémet az nem erősiti a szőrt! De nézd meg milyet veszel!
2010. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nitróhigítóval beecsetelni, és felgyújtani...
2010. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. és 3. köszönöm!
2010. dec. 18. 11:42
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Én is a szőrtelenítő krémet javaslom. Van olyan hatásos, mint a borotva, de nincs "mellékhatása".
2010. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok van olyan szörtelenitő krém ami intim testrészekre való! Érdemes kipróbálni!
2010. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Helmet, LOL. (Tetszenek a válaszaid, más kérdéseknél is.)


Kérdező: ha végképp meg akarsz szabadulni tőle, lézeres szőrtelenítés. Írd be a google-ba, nem akarok itt reklámot csinálni senkinek. (Egyébként máshol nem vagy szőrös? Mert egy szőrös mackó egy tenyérnyi kopasz folttal, a közepében virslivel nem egy épületes látvány...)

2010. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én epillátort használok, egy kicsit mazoista módszer,nekem nem annyira fáj kis szünetekkel a nagy része leszedhető és csak keveset kell borotvával.
2010. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az elson kinyultam:-D.

Amugy nem tudok mast javasolni csak amit a tobbiek.

2010. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!