Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszívta a nyakam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszívta a nyakam, hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
Holnap érettségizem és ott éktelenkedik a nyakamon egy folt, mit tegyek? Az alapozóm alól átüt!
2011. jún. 5. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
tanárok is voltak szerelmesek,ők is jártak bulizni:)
2011. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Tegyél rá sebtapaszt.
2011. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Mi értelme van ennek a kiszívásnak? Még nem tudtam soha felfogni -.-
2011. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Jajj szegénykém.

Sehogy nem tudod eltüntetni, én régóta küszködök ezzel, de semmi jót nem találtam eddig. Ahogy az előző mondja sebtapasz valami vékonyat és még inkább együtt éreznek veled a tanárok.

2011. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 napietus ***** válasza:

fogkrémmel kenegesd, úgy hamarabb elmúlik 8a fogkrémben mentol van, azért), meg mint bármely más sérülést: jegeld. holnap meg kösd be a torkod egy vékony kendővel, mintha fájna.


pasidnak meg mondd meg, hogy kapjon már a fejéhez...

2011. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fogkrémmel bekentem reggel, de sötétebb lett... :S
2011. jún. 5. 14:17
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Tegyél rá sebtapaszt!
2011. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
tudom furán hangzik de fésülgesd egy irányba óvatosan azt a rész,a vért ezáltal "elhessegeted" onnan nekem bevált :)
2011. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kendő nem rossz ötlet. Egyébként divatos mostanában és vannak nagyon szépek, amik feldobják az ünneplő ruhákat. Ezzel tudnád palástolni.

Esetleg olyat próbálhaszt meg, hogy az alapozó alát teszel korrektort is. Nekem egyszer egy ilyesmi foltot (nem kiszívás volt), korrektorral, alapozóval, végül egy kis púderrel sikerült eltüntetnem, alig volt észrevehető. Ha ez nem sikerül, még mindig ott a sebtapasz:)

Sok sikert az érettségihez!!

16/L

2011. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
baltával...
2011. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!