Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha megfog tudni nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha megfog tudni nekem bocsájtani?

Figyelt kérdés

Történt az, hogy sikerült egy lány úgy megbántanom, azzal, hogy leírtam a blogomban, amikor elmondta, hogy szeret engem mint fiút.


Most rám sem néz, hozzám sem szól.


Hogyan próbáljak felé közeledni, hogy kérjek tőle bocsánatot?


2010. dec. 18. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd meg a blogodban, hogy bocsánatot szeretnél tőle kérni ,mert hülye voltál. Idővel majd megbocsát.
2010. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

1. miért kellett volna, hogy hétpecsétes titok legyen?

2. ahogy megírtad, csak a közelebbi barátai ismerhettek rá

2010. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Töröltem már az egész blogomat.


Azt sem tudom, hogy mondhatnám el neki, nem dicsekvésből írtam le, meg hasonlók.


Tényleg nem akartam megbántani semmivel, azért kértem ki ennyire nyíltan az emberek tanácsát, hogy véletlenül sem bántsam meg.


És lám mi lett.

2010. dec. 18. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Sértődékeny csaj
2010. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet, de nem tudom, mit tehetnék.


16F

2010. dec. 18. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
miért van egyáltalán blogod? omg
2010. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mért? Gáz vagy mi?


Valaki néha szokott írni, nem tudom mi ebben oly meglepő.

2010. dec. 18. 21:02
 8/8 anonim válasza:
Az idő, az idő meggyógyítja a sebeket. Csak légy türelemmel és légy kitartó a lánynál, győzd meg őt arról hogy tányleg szereted.
2013. nov. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!