Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog tudni bocsajtani valaha? Es leszunk e meg egyutt? Hagyjak neki idot? Vagy inkabb felejtsem el?

Figyelt kérdés
volt egy parkapcsolatom ami majdnem egy evig tartott.en egy felev utan megcsaltam 2 szer a volt baratommal aki az o legjobb baratja volt.es most derult ki.pedig minden nagyon jol alakult,meg a szulei is megkedveltek es nalam is elfogadtak ot.en megbantam meg akkor,de nem mertem elmondani mert feltem h vege lesz.de igy sokkal rosszabbul alakult,mert masoktol tudta meg.de nagyon szeretem es barmit megtennek azert h ujra egyutt lehessunk es h elhiggye o az egyetlen akit szeretek.o azt mondta h nem tud utalni es ugyanugy szeret mint eddig csak nem ismer ram.nem tud megbocsajtani mert masok allandoan csak piszkalnak h ujra velem van,foleg a baratai es plane a buszkesege se hagyja.aztan azt mondta h hagyjak neki egy kis idot mert ha szeretjuk egymast ugyis leszunk meg egyutt,de en felek h vagy megutal vagy elfelejt.es az a baj h nem tudok neki egy ertelmes magyarazatot adni h miert csinaltam ezt.de nem hiszi h szeretem csak erzi.nekem nagyon faj h nem lehetek vele,es nem hiszem h elfogom tudni felejteni,mert ez az eletembe az igaz szerelem.en meg mindig remenykedek mert neha szoktunk beszelgetni es talakozott is velem azota.de tulsagosan is megbantottam amit nem tudom h tehetnek jova.
2009. jan. 20. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Huhhh... Tisztázd magadban, hogy hiányzik, birtokolni akarod, vagy valóban szereted. Ezt nem árt, ha tudod magadról, akármi is lesz a vége... Véleményem szerint most az a sportszerű, ha meghagyod neki a döntés lehetőségét, ez a minimum azok után, hogy amit tettél, a legjobb barátjával (aki milyen barát az ilyen???)megcsaltad. Neki ez dupla csalódás: nyilván mindkettőtökben megbízott, ti ezzel visszaéltetek. Ízléstelen volt, de ne bánjad, HA(!!!) tanulni tudtál belőle, és érzed a dolog ízléstelenségét/súlyát. Akkor többé nem teszel ilyet- ha ehhez az kellett, hogy megtedd, oké..

De Neki is joga van ezt úgy feldolgozni, abban a tempóban, ahogyan tudja...

Gondold át, hogy az elveszítése okozta félelem mondatja veled, (tévesen, pusztán birtoklásból) hogy szereted, vagy valóban ez van. Akit szeretünk, azt ugyanis nem bántjuk meg. Főleg nem a háta mögött...

Helyes önismeretet és tanulságot kívánok Neked!

2009. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hat ez igaz.tenyleg neki kell eldontse,csak mar nagyon telik az ido es nem tudom h keressem e.en biztos vagyok benne h szeretem es nem azert erzem magam rosszul mert felek ot elvesziteni,hanem mert tudom h mindent megtettunk egymasert es azert h jo legyen minden koztunk.sok idot toltuttunk el egyutt es nagyon hianyzik. kosz h probaltal segiteni:)
2009. jan. 20. 14:52
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
hogy lehet valaki ennyire önző?:S nagyon sajnálom a barátodat! sokkal jobbat érdemel, mint te!!! ha jót akarsz neki, és azt akarod hogy boldog legyen akkor hagyd el, mert ezekután úgysem fog benned bízni.. mellesleg olyan nem létezik, hogy "szereted", de azért megcsalod... undorító egy dolog...
2009. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

OFF: Ne minősítsünk senkit, mindenki úgy és olyan áron tanul, ahogyan tud.

ON:

Attól, hogy békén hagyod az érzéseivel, elfogadod a döntését, keresheted még. De hangsúlyozzad, hogy megérted őt, ha nem akar látni többé akkor is. Ha így van- fogadd el. A szeretetnek egyik legfőbb bizonyítéka, hogy nem akar kisajátítani senkit, olyannak szereti a másikat, amilyen... Szeretetben "Én a Tiéd vagyok" nem pedig Te az enyém.

Nehéz ez, tudom- nade az a helyzet, amelybe általad akaratán kívül csöppent, számára sem egyszerű.

2009. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jah, első voltam.
2009. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
jah bocs, nem tudtam hogy ezen az oldalon nem lehet a saját véleményünket leírni, csak "szegény ártatlan kislányok és kisfiúk idiótábbnál idiótább kérdéseire válaszolgatni"... mellesleg mindenki vállalja a felelősséget saját tette után, nem tom mit gondolt a kedves kérdező, mikor megcsalta a barátját, hogy utána majd boldogan élhet???? hát lehet hogy egyesek ilyen szívtelenek, én nem lennék erre képes.
2009. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

és magadban tudsz válaszolni arra, hogy miért csaltad meg? nem megkövezni akarlak:P csak kérdezem. magadnak találsz magyarázatot? Ez most derült ki? és te már féléve megcsaltad, ha jól értettem...

Egyszer beszéltünk erről a párommal, hogy mi lenne ha ez lenne. akkor mindketten arra jutottunk, hogy akkor megtudtuk volna bocsájtani talán, de enniy idő után már nem férne bele. Lehet, hogy a párod is igy érez. Hány évesek vagytok?

Én zt tanásolom ne engedd el, ne akarj tanulni a hibából, hogy aztán mással éld le az életed! Főleg akkor ne ha VELE szeretnéd. Tanulj a hibádból, de neki bizonyits, próbáld elmondani, hogy életed legnagyobb tévedése volt és nélküle vége van mindennek számodra. Ne csak azt mondd hogy mennyire szereted, hanem, hogy miért szeretnél vele lenni. kérd meg, hogy gondolkozzon legalább el a dolgon. Ő tud élni nélküled? szeret- e még? megtud-e bocsájtani? ha megtud bocsájtani akkor minden rendben, habár egy idejg a tüske még benne lesz. Ha úgy érzi nem tud megbocsájtani sajnos, vsztett az ügy, mert bár megpróbálhatjátok együtt, az első alkalommal felfogja hozni, hogy megcsaltad...sok sikert kivánok:) tarts ki

2009. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hat en teljes mertekben megertem ot,mert en is belekepzeltem magam az o helyzetebe es lehet en sem reagalnek ra jobban.nem akarom sajnaltatni magam mert tudom h en vagyok a hibas,de nagyon szeretem es ameddig tudom h o is addig nem tudok rola lemondani.hiaba bosszantjak ot allandoan o azert titokban keres es meg talakoziki is velem neha.de azert felek h egy ido utan megszokja azt h nincs velem...... de mondtam neki h ha eltud felejteni es lesz aki szeresse legalabb felannyira mint en akkor megertem azt is barmennyire faj.csak o is elg makacs es inkabb masokra hallgat,de nem mondja azt h nem szeret.es ez egy kicsit biztato....:)
2009. jan. 20. 15:18
 9/15 A kérdező kommentje:
koszi nagyon szepen a tanacsokat,jolesnek h meg egy picit te is biztatsz:)...mikor o kerdezte h miert tettem meg vele,nem tudtam ra valaszolni,mert feltem h jobban megbantom.de aztan godolkoztam rajta h miert is.mert o azzal "vadolt" h en meg mindig a volt baratomat szeretem.de eznem igy van.tudtam h ot szeretem,csak eloszor mikor megcsaltam az a volt baratom kezdemenyezesere tortent,mert en mar azt lezartam.csak aztan nagyon felkavart az az este es aztan megakartam tudni h tenyleg nem jelent mar nekem semmit.de o igy azt hiszi h nem szeretem.en nagyonh sokszor mondtam neki h mik az erzeseim,ugy light-osan,es mondta h erzi h szeretem,csak nehez elhinnie ezek utan.en probalom keresni egyszer egyszer,meg ereztetni vele h oszintek az erzeseim.probalom tartani magamat elotte,h nem vagyok tulsagosan elkenodve,es h ne lasson szomorunak mert ot ezt bantja.de miota szakitootunk(1honapja)azota ketszer osszejottunk 2szer,mert szepen akarta h elvaljunk...nem tom h csinaljam tovabb,h jo legyen???
2009. jan. 20. 15:29
 10/15 A kérdező kommentje:
en 18 vagyok o 19.es persze elmondtam neki h eletem legnagyobb tevedese volt.es meg azt is mondta h ha tudnek ra egy ertelmes magyarazatot adni akkor o megbocsajtana azonnal.csak ez mar egy par hete volt.es meg tudna bocsajtani csak elfelejteni nem
2009. jan. 20. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!