Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy teljesen belezúgtam? :/

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Neten ismertem meg és minden nap beszélünk Msn-en.. És karácsonykor mindketten megyünk Budapestre, és mondta hogy jó lenne ha találkoznánk. Neki viszont van egy barátnője. És én most arra vártam eddig hogy szakítsanak, és akkor talán lehetne esélyem.. De még nem szakítottak.. és már nem bírok várni :/ Muszáj neki elmondanom. Már utalgattam rá hogy tetszik. És tegnap ő is mondta hogy kedvel. De nem tudom hogy mit tegyek :/
2010. dec. 18. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

a vonatos, vagy a hajós mondást ismered?

Minden szavát vedd komolyan.

2010. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem sok esélyed ha van barátnője meg ha csak azt mondta, hogy kedvel az nem biztos, hogy azt jelenti, hogy ő is úgy szeret téged.

Szerintem nyugodtan elmondhatod neki, de nem hiszem, hogy túlreagálná a dolgot.

Ilyen emberek mindig vannak akik regisztrálnak társkeresős oldalra és közben járnak valakivel.

2010. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem társkereső oldalon ismertem meg. Egész más oldalon. csak az a baj hogy túlságosan szeretem :/ És nem tudom elfelejteni.
2010. dec. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!