Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen belezúgtam. Mit lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belezúgtam. Mit lett velem?

Figyelt kérdés

Mióta egyre többet láttam képeken és TV-ben azóta teljesen belezúgtam Tom Feltonba.Már néha megijedek magamtól,mivel szokott olyan nap lenni hogy csakis rá gondolok.Már azt is elképzeltem milyen lenne ha vele veszteném el a szüzességem!!!Pedig fiatal is vagyok hozzá!

Mi történt velem? (bunkók ne válaszoljanak!)


2009. júl. 29. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ez elég nagy hiba!

Minnél elöbb keress egy másik fiut, ö egy álomkép helyes nem mondom hogy nem, de akkor is tudod mennyi az esélye hogy összejössz vele?

Nagyon nagyon kevés... Különben sem beszél magyarul és nem hiszem hogy eljön Magyarországra... vagy te tervezel külföldi utat amin összefutsz vele és beszélsz vele?

Jo fantáziálásnak, de sok értelme ugy sem lesz ..Sajnálom ez tényleg olyan fantázia mai nem válik valora

2009. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

szia. hasonló ,,szerelmeken" szinte minden lány átesik, de nyugi, amint megismersz egy helyes srácot a környezetedben, azonnal elmúlik a rajongásod (mert ez az) a színész iránt:)

elárulom neked, hogy kb. 20 éves korunkig ,,esünk nagy szerelembe" sztárokkal, utána ez a veszély nem fenyeget majd, és csak a környezetedre figyelsz majd.

ja, és az, hogy fantáziálsz róla, nem baj, senkinek nem ártassz vele

de inkább élvezd a nyarat a barátnőkkel :)

2009. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi
2009. aug. 17. 14:33
 4/4 Amikaa ***** válasza:

Haha, Tom Feltonba én is szerelmes voltam úgy 15 évesen kb:D Ne aggódj kinövöd! A fantáziálással semmi baj nincs, egészséges és szerintem mindenki él át ilyesmit. Amikor meg ott lesz majd a saját szőke herceged akkor meg jót mosolyogsz majd az egészen. :)


19/L

2010. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!