Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen belezúgtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belezúgtam egy srácba, akiről mindenki tudja, hogy nagy nőcsábász. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm aki a haverja mert...nos...mert a barátnőm elég "más", szóval mondta, hogy bejövök neki és engem nem csak olyan futó kalandnak szeretne. De a többiek nagyon ellenzik a dolgot, szerintük egy szemétláda, a volt pasim meg egész konkrétan úgy írta le, hogy:"szardarab". Lehet belőle valami komoly?
2009. ápr. 15. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem neked kén ekiismerned ha nekedse tetszik a kor hadd a fenébe..
2009. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végülis ha olyan nagy nőcsábász, úgy is elcsábít. :D
2009. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ex. véleménye nem mindig a legjobb... mert lehet hogy csak féltékenységből írja...

Kicsit kérettesd magad, hogyha tényleg nem futó kalandra akar téged, akkor harcolni fog érted. Ne szédülj el egyből ha valami nagyon szépet mondd.


Erdélyi lány

2009. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bíztatást vársz ? Hát iratkozz fel a listájára. Hiszen az összes lány a menő pasi barátnője akar lenni.

1000 éve minden nő különlegesnek képzeli magát, és azt hiszi, hogy a menő pasi majd miatta változik meg. És 1000 éve sírják nedvesre a dobott barátnők a párnájukat.

De ne aggódj ! Te különleges vagy ! Te más vagy ! Neked sikerülni fog !

Vagy csak egy kalandra vágysz ? Hát akkor hajrá !

2009. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!