Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsi a mellem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsi a mellem a koromhoz kepest? Tobbi lent

Figyelt kérdés
[link] nem ijen eresek meg nem ugrik ki ugy alul, a mellbimboim is izlesesebbek, ojan babarozsaszin, szerintetek kicsi a mellem 16 evesen? baratnoimnek mindnek nagyok.... szeretnek en is valamivel nagyobbat, ugy normalisat... szerintetek? 16\L
2010. dec. 18. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem olyan kicsi :D elmegy

valamiért a sportoló csajoknak szokott kis mellük lenni...

2010. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó, én szeretem a kis mellű lányokat.

Az is kérdés persze, hogy az alkatod milyen hozzá. Nagyobb darab lányon nem annyira csinos a kicsi mell, egy vékonyabb, kisebb testen viszont nagyon izgató tud lenni.

A biztonság kedvéért küldj képet, vagy GTFO.

2010. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sztem pont a korodhoz illő a mérete, még nőhet, és fog is sztem.De ha nem akkor se bújj el, mert "..ha pici, ha nagy, nincsen a világon szebb mint a cici.." ;)
2010. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de en nem sportolok, bar 1 eve jartam szertornara, vagy hogy hivjak, azt 1 evig csinaltam.... de sportol hogy lehet hogy ne nojjon a mell?! ezt nme ertem.... :S
2010. dec. 18. 19:47
 5/12 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok es 51-53 kg kozott vagyok, vagyis hol fogyok egy picit hol pedig viszahizom.... :) szerintetek?
2010. dec. 18. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Láttam már kisebbet is, nagyobbat is. Szóval nem vészesen kicsi.
2010. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát tudod én is 16 vagyok és nekem ennél is kisebb.. én ennek már örülnék nagyon :)
2010. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ilyen csak nem ekkora és nem ilyen az alakja meg teljesen másmilyen.


a fecske olyan mint a gólya csak sokkal kisebb és nem hasonlít rá.


olyat linkelj,azt linkeld, vagy ne linkelj.

2010. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
pontosan ekkora, csak nem log ott lenn, van tartasa, vagy hogy magyarazzam jobban, meg a mellbimbom nem ijen, enyi a kulonbseg, nem talalok ojant aminek pontosan ojan az alakja mint az enyem, a nagysag jo, csak a tartas kicsit mas.
2010. dec. 18. 20:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Zavar téged, hogy ekkora? Vagy csak a barátnőidet szeretnéd utolérni?
2010. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!