Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utal ez a fajta testbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez a fajta testbeszéd? Sehol nem találom.

Figyelt kérdés

Tanulgattam a testbeszédről egy-két dolgot, minden megvan, hogy miket mutogat a lány felém, de ezt nem tudom sajna.


Szóval a következő van: amikor beszélgetünk, nem csak az egyik szemembe néz, hanem gyorsan váltogatja, hogy melyik szemembe nézzen.


Én általában az egyik szemébe nézek mindig (esetleg ezt is leírhatnátok, mit jelent).


Előre is köszi a segítségeteket!


2010. dec. 19. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lány zavarban van - ennyit jelent
2010. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg feszült figyelmet.
2010. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
intenzív nézésnek hívják (Allan Pease)
2010. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez nem aláírás volt xD csak az ő könyveit ajánlom xD
2010. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mer folyamatosan csak az egyik szemedbe nézni, ezért kell neki egy kis lazítás azzal, hogy váltogatja a szemeidet, valamint nem lehet folyamatosan egyszerre a két szemedbe nézni, mert akkor kancsal lenne...


:D

2010. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, ment a zöld
2010. dec. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!