Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek csajozni! Help?!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek csajozni! Help?!?

Figyelt kérdés
kollégák segítsetek vagy lányok... nem merek csajozni , oda menni lányokhoz az utcán mert nem tudom mit gondolnak rólam.. állítólag helyes jóképű srác vagyok és nem rokonok szerint hanem idegenek szerint is de nem tudom leküzdeni ezt.. pedig tudom hogy tennem kell valamit különben soha se lesz senkim, de egyfolytában olyan dolgok járnak az eszembe hogy mi van ha ronda vagyok vagy mi van ha elhajt és mi van ha?... stb stb nem tudom kiverni a fejemből, valami tanács esetleg?
2010. dec. 19. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Korod?
2010. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát most lettem 20 tudom gáz és szeretnék változni, de nehéz
2010. dec. 19. 18:35
 3/8 A kérdező kommentje:
és bocsi a helyesírásért
2010. dec. 19. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Van valami konkrét "testi hibád" ami gátlásossá tesz?
2010. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát én nem tartom szépnek a fejemet... de mások azt mondják hogy nincs velem semmi baj.. és hogy jóképű vagyok.. de valamiért nem tudom elhinni mert mást látok
2010. dec. 19. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valami "konkrét" problémád nincs, vagyis nem vagy kancsal, vagy nem kócosak a fogaid, vagy nem ferde az orrod, akkor ne parázzál.

Bízd magad a közönségre..., legyél önmagad...stb...

2010. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csak egy bajod van: önbizalomhiány.

amíg nem lesz ténylegesen negatív tapasztalatod, addig miért félsz? ráérsz utána is. sok sikert ;)

2010. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Мirkó ***** válasza:
34%

Hát az utcán inkább ne is menj oda idegen csajokhoz mert hülyének néznek XD


Am meg miért félsz annyira attól h visszautasítanak? Biztos lesz olyan is! Nincs ezzel semmi gáz mindenkit visszautasítanak néha... majd összejön a következő :P

2010. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!