Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány, akivel 8 évig végig általánosba osztálytársak voltunk.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel 8 évig végig általánosba osztálytársak voltunk, és felsőbe végig erősen kötődtem hozzá (sőt szerelem is kialakult a részemről) az utóbbi két évbe nagyon jó barátok lettünk, családjával is nagyon jó kapcsolatba vagyok, és a nővérével is jó barátságba vagyok. Tavaly októberbe elmondtam hogy mit érzek neki (tudom hogy késő volt már!) erre a válasza az volt hogy csak mint barátként tud elképzelni és hogy ezt az érzést ő nem tudja szerelemmé alakítani. (Ebben is 100%-ig igazat adok neki.) Próbálkoztam csak barátként gondolni rá, kevesebbet találkozni vele stb. de nem megy, és most van egy lehetőség, egy fotópályázat és szeretném megkérni hogy álljon modellt a képekhez.

Szerintetek megkérdezzem? Ha nem akkor miért, és mit csináljak?


2009. jan. 22. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

a fotó pályázatra nem tudok mit mondani :S (1 próbát meg ér)

további ötlet: hívd el parkba, ligetbe sétálni, korcsolya (lehetőség?) és ott vmit alakítani hogy közel kerüljetek egymáshoz (testileg) (nem s*x!)véletlen csók, ölelkezés / és abból csók

2009. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, értem én hogy mire gondolsz, és úgy gondolom hogy a sz*xxel még ráérünk, én úgyérzem hogy ő az igazi és nem szeretnék ráerőltetni semmit. Amúgy fiú vagyok és 15.
2009. jan. 22. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az a lényeg hogy legyen valamilyen testi kontaktus csók, ölelés :)


előző válaszoló :)

2009. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy részben ez is gond lehet, még puszi semmi ölelés nem volt eddig, ezért is gondoltam a fotóversenyre mert nem hiszem hogy másképp lenne köztünk bármi testi kontaktus :S
2009. jan. 22. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:

1 próbát meg( )ér


előző :)

2009. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy ötletem, ami talán bejöhet: iratkozzatok be együtt egy társastánc tanfolyamra (latin vagy salsa, ilyesmi :)) és ott van testi kontaktus és ezzel még közelebb kerülhetnétek egymáshoz és egy lányt könnyen el tud varázsolni egy jól táncoló fiú. így egy más oldaladról ismerhet meg, férfiként és nem csak barátként úgy, hogy nem nyomulsz rá. egy próbát mindenképp megér szerintem! :)
2009. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hello.

Utolsó válaszadó: köszi a tippet, tényleg jó lenne meg minden, csak az a baj h az anyagiak miatt nem telne rá, meg a lány év elején két helyre járt táncolni most csak egy helyre, és a másikat is azért hagyta abba mert nem volt ideje rá, szóval nem hiszem hogy összejönne, de azért köszi.:)

2009. jan. 25. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!