Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy szexuálpszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy szexuálpszichológus?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 23:34
1 2
 1/12 ***verus*** ***** válasza:
sztem olyan 3000ft/óra kb
2010. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egy 'normál' pszichológus átlagosan 5-8000ft-ot kér el óránként.szerintem egy szexuálpszichológus is hasonló tarifával dolgozik.
2010. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb lenne, ha megbeszélnétek a párotokkal a problémát teljesen ingyen...

Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor a pszichomókus sem tud rajtatok segíteni...

2010. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez így nem teljesen igaz. Van olyan probléma, amit ti otthon nem biztos, hogy meg tudtok oldani egyedül. Ilyenek pl. a szexuális fóbiák, parafíliák, stb... Lehet valakinek csökkent a libidója egy tudatalatti dologtól, amit elég nehéz lenne megbeszélni.

Nah. De amúgy ha tanácsot szeretnél kérni, akkor az bizonyos pszichológusoknál ingyenes, ha kezelésre akarsz járni, akkor szerintem is olyan 6-8e ft körül lehet. De gondolom, mindegyiknek más a tarifája. Olyat kell keresni aki viszonylag jó, és nem túl drága.

2010. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
500Ft a kínaiban, de ha minöségit akarsz akkor érdemes márkásabb után nézni.. de azok minimum 100.000Ft-ba kerülnek.
2010. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Segítsetek, hogy amit leírok, az ne tűnhessen reklámnak, vagy személyeskedésnek, vagy ne sértsem a jóhírnevét a szakembereknek. Személyes érintettségem okán ezt elég jól átlátom.

Ki nem szexuálpszichológus? Akik mélyebb személyes elbeszélgetések nélkül, egy fizikai vizsgálat után gyógyszereket írnak fel, majd gyógyszerfelírásra, (kontrollra) havonta visszarendelnek. Ez lehet átmenetileg sikeres tünetelfedés. Vagy rábeszélnek plasztikai-sebészeti műtétekre. Andrológusok, sebészek egy része.

Van, aki Németországban tanfolyamot végzett. Kenőcsöket ad csomagban, (neki ez nagy haszon). A párja ezt masszázs keretében kéthetente be is dörzsöli az érintett területre.

Van aki, az intim tornát javasolja, mert az PC izom erősítő. Ennek a szorítása ellazítása fontos az orgazmus intenzívebb átéléséhez. Ezt csoportoknak is oktatják. Szeméyre-szabottan szerintem a Kegel-gyakorlatok hatékonyabbak, kiegészítő tréningként.

Van orvos-szexológusunk, aki vídeóképtárában lévő szexanyagokat mutatva és pozíciógyakorlatokat javasolva gyógyítja a szexuális zavarokat.

A szexuálpszichológus olyan klinikai szakpszichológus (esetleg pszichiáter pszichoterapeuta), aki szexuálterápiával kezeli az egyénk és párok szextüneteit. (Bővebb info: " szexterapia hu " keresésre). A szexuálszichológus többfajta terápiás módszert alkalmaz egymás mellett. Dinamikus feltáró, szimbolikus értelmező, pl az álmok ntáziák, asszociációk segítségével. Közben elemzik a konkrét párkapcsolat szerepleosztásait, a "játszmákat".Vannak viselkedésterapeuták, akik a tanulásterápiák segítségével technikákat, tréningeket is végeztetnek. Egyben korrigálják a kognitív sémákat, pl előítéleteket, sablonos gondolati rendszereket... stb.

A szexuálterápiát, valóban a pszichoterápiák közé sorolják általában. A speciális tünetcsoport és a többféle terápiás módszer, kiképzettség miatt, magasabbak az óradíjak. Míg egy hagyományos egyéni vagy páros pszichoterápia 6000-10000 Ft/óra, addig a tapasztalt, hatékony szexuálpszichológusok elkérhetnek 8000-18000 Ft/óradíjat. Ez utóbbiak főleg a médiákban felkapott sztárszakemberek. Nem feltétlenül hatékonyabbak. Én a honlapjuk alapján ítéltem meg őket első körben: szemléletmódjuk, esetleírásaik, referenciáik és -a honlapjaik tartalma alapján- a szakértelmüket is próbáltam felmérni. A 7000-12000 Ft/óra kategóriások nem lehetnek szélhámosok, sem showmenek. Náluk aránylag fennáll az ár-érték megfelelés. Van, akinek a megjelenése, fotója, neme, kora nem a legjobb benyomást kelti. És mégis... A Te fontossági szempontjaid alapján, szívesen segítek tájékozódni, konkrétan javasolni...

2010. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a kimerítő választ! Mivel szexről ellenkező neműekkel jobb beszélgetni szerintem, mindenképpen nő érdekel. Olyan nő, aki fiatalabb, jobban benne van a minden napi szexuális életben, max 30-ig. Ha ilyen kategóriában tudsz megbízható, tényleg szakértőt, akkor várom a hölgy nevét! :)
2010. dec. 20. 21:37
 8/12 anonim válasza:
Én is mennék 30L írd le mivel kapcs és én válaszolok ha tudok
2010. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

.

Szia, Kérdező! Szia, Kérdésindító! Kedves "Én is mennék 30L" !

Szóval, sziasztok !

Megint azzal van problémám, hogy itt elvileg nem lehet reklámozni. A moderátor kitilthat, vagy bárki jelentheti problémásnak, amit írok, vagy engemet. De érzem, hogy tényleg, valóban konkrét nevekre, elérhetőségekre lenne szükségetek.

Budapesten szexuálpszichológus hölgy, aki kb 50 éves: "szexhelp hu" keresőszavakra megtalálható.

Budapesten szexuálpszichológus hölgy, aki kb 27 éves: "szexterapia blogter hu" vagy "párterápia hu" keresőszavakra bejön.

Vagy akinek mindegy a szexuálpszichológus neme, esetleg férfi szexuálpszichológushoz járna: Kb 48 éves: "szexterapia hu" vagy "szexuálpszichológus hu" szavakra keressen rá.

Ha valamiért egyikőjük sem szimpatikus a honlapjukban leírtak alapján, személy szerint én még két szexuálpszichológust ajánlanék szívemből/őszintén, akik korszerű szemléletű, gyakorlott szexuálterapeuták. Eléggé nyitottak, képzettek, hatékonyak(?) azok alapján, amit tudok róluk, illetve amit személyesen "tapasztaltam". Nem jártam mindegyikhez! :) . Ha a "szexuálterapeuta hu" vagy a "hüvelyi orgazmus hu" keresőszavakat beütitek a Google keresőbe, őket is megtaláljátok.

Ha ennyi info alapján sem találtok megfelelő óradíjú szexuálpszichológust, írjatok nekem privibe, vagy vessetek magatokra! :).

.

2010. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kérem a topik indítóját, vagy aki moderál, vegyétek le az itt korábbi, konkrét nevet, konkrét óradíjat tartalmazó választ, hozzászólást. Nem akartam reklámot, csak jó szándékkal, információközlésemmel egy konkrét választ adni a kérdésre. Látom a megoldást: Idézőjelekben Google kereső kulcsszavakat ajánlhatok. Még egyszer, bocs!

Szexa

2012. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!