Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyáméknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyáméknak hogy a lányokhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
15/F
2010. dec. 20. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű, vagy nem? eddig azt mondtad nekik h homo vagy? vagy nem értem a kérdést.
2010. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*15/L bocsi:$
2010. dec. 20. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Miből gondolod, hogy hozzájuk vonzódsz? volt már fiúbarátod egyáltalán? 15 évesen még elég fiatal vagy, bizonyos alacsony intelligenciájú körökben nagy divat leszbinek lenni, szóval amíg nem vagy ebben biztos, és nem úgy gondolod, hogy egész életed egy nővel akarod leélni, addig felesleges bejelenteni.
2010. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

szerintem előbb anyukáddal beszéld meg, hivd a szobádba h fontos dologról akarsz vele beszélni, és mond el neki őszintén mit érzelszerintem megérti majd, persze biztos sokkolni fogja

2010. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyi én 16 éves vagyok és nálam ez a dolog teljesen biztos.

Ha nem vagy biztos benne, akkor nincs értelme bejelenteni, mert ha meggondolod magad akkor hülyének néznek majd és azt hiszik csak szórakoztál.

Szóval próbáld kideríteni, hogy mit is érzel és hogy valódi-e ez a dolog.

Nekem is eltartott egy ideig, viszont én már kiskoromban is a lányokat néztem meg, ezért nálam az volt a bizonytalan dolog csak, hogy a fiúk is érdekelnek-e. Mint ahogy kiderült nem.


Ha pedig tényleg így érzel akkor se muszály elmondanod nekik. Én se mondtam még és nem is fogom addig míg el nem költözök itthonról. Csak bonyolítana mindenen és így is van elég gond itthon...

Szóval szerintem gondold át, hogy milyen lehetöségek vannak :)

Ha gondolod írj e-mailt, hátha tudok segíteni :)


16/L

2010. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen biztos vagyok benne.Nagyon köszi a válaszokat!:)
2010. dec. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!