Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elfogadni ezt anyáméknak?

Figyelt kérdés

szóval nem bírják elviselni h sokat beszélgetek fiukkal,meg h bókolnak nekem meg ilyesmi..

már 14 éves leszek nemsokára szerintem ez elfogadható ebbe a korba,mivel nem arról van szó h pasim van meg ilyenek..


2011. jún. 5. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

csak féltenek

de majd megszokják

2011. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

de ennyire?

osztálytársaimnak már pasijuk van és nem szólnak érte semmit otthon..

2011. jún. 5. 21:54
 3/20 anonim ***** válasza:
nem akarják, h újabb vmi kis k=rva legyél ;)
2011. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de már ezt megbeszéltem velük és mondtam h szerintem is korai lenne még az h fiúzzak ...
2011. jún. 5. 21:56
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg értetlenek...
2011. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

hali

az rendben van ,hogy beszélgetsz a srácokkal hiszen már majdnem 14 vagy!! Viszont az baromira nem normális ,hogy az osztálytársaidnak már van barátjuk.Ezalatt értsd azt ,hogy kb 17 éves korodban normális ,ha van barátod előtte még nagyon gyerek vagy.

20/f

2011. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

az szerintem se normális h nekik már pasijuk van...-.-'

és egyfolytába ölelkeznek ,csókolóznak a suliba ..

de én nem ilyen vagyok.

2011. jún. 5. 22:00
 8/20 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, de később majd rájössz, hogy milyen jófej szüleid vannak, hogy nem sz.rnak a fejedre hanem törődnek veled
2011. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Tudom h nem fogjátok érteni amit most irok..de

rohadtul nem jófejek...:S

2011. jún. 5. 22:20
 10/20 anonim ***** válasza:

akkor meg bírd ki azt 4 évet amíg nagykorú leszel és lépj le, és bulizz, pasizz, élj meg ahogy tudsz. :D

Sajnálom kislány de az élet nem habostorta

2011. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!