Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,lassan 17.Sajnos vagy nem sajnos,engem az idősebb,de úgyis mondhatjuk,hogy a sokkal idősebb férfiak érdekelnek.Pont emiatt nem is volt barátom már 3 éve lassan,előtte is csak egy valaki volt,de az ilyen gyerek-szerelem volt,igazándiból nem is voltam szerelmes,és azóta se voltam az.Kb.2 éve jöttem rá,hogy nekem a tőlem sokkal idősebbek tetszenek.Úgy érzem,hogy csak velük találom meg a közös hangot,csak mellettük érezhetem magam nőnek,ha használhatom-e már ezt a szót.A korombeliek,vagy a pár évvel idősebbek,pl.16-21 éves korosztályban senki olyan nincs aki tetszene,vagy csak érdekelne.Velük is teljesen jól el vagyok,de én inkább a havert látom bennük,mintsem a férfit,hiába múlt el az illető 20 éves.

Most is egy 28 éves férfi tetszik,de a helyzet reménytelen a köztünk lévő korkül.miatt,és ha ez még nem lenne elég,barátnője is van.Pedig én csak rá tudok gondolni,ha beszélgetünk,teljesen zavarban vagyok,nem merek a szemébe nézni se sokszor.

Szerintetek van rá esély,hogy egy 25 feletti férfi ne csak a kislányt lássa bennem,és ne csak barátságot akarjon?

16/lány


2010. dec. 20. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben voltam. De így visszagondolva, ha nem kislányként nézne rád, az lenne a fura. Nem esélytelen, hogy találsz ilyet, de nehéz annélkül, hogy ne csak "arra" kellenél neki. Szerintem.

Sokáig én is így voltam mint te, aztán 3hónapja jött egy srác, akire először én is csak haverként néztem, de ez lassanként megváltozott. Aztóa eszembe sem jutna egy idősebb pasi sem. :)

Kitartás ;)

2010. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, járj társaságba, nagyon sok érettebb gondolkozású, fiatalabb fiú van. 21-23 évesen azért már jócskán vannak komoly fiúk, és ők még annyira nem idősek.

25 fölött, az már 10 év korkülönbség, ami egyébként nem vészes, és ha egy idősebb férfi látja benned, hogy komolyan lehet venni, persze, van rá esély.

De 16-17 évesen még elég fiatal vagy, és az élettapasztalat hiánya komoly akadály lehet.

Ha pl. 23 lennél, a férfi 33, kisebbnek tűnik a korkülönbség... bár akkor is jelentős.

2010. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hát igen,tudom,hogy nekem alig van tapasztalatom az élettel kapcsolatban,még nagyon fiatal vagyok,teljesen más az életem,mint egy 25 év(es) feletti férfinak,neki mások az igényei is.De reménykedem benne,hogy valakit csak találok,csak már kiborít,hogy 2 éve "keresek",és senki,vagyis lett volna lehetőségem,de engem nem érdekelt az illető.Hát ez van!Türelmes leszek,és nyitott szemmel járok!:)

2010. dec. 20. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig a sokkal idősebb pasik jöttek be. Vagyunk így egy páran. Az idősebbek tapasztaltabbak, jobban odafigyelnek. 30 alatt nekem soha egy pasi sem volt jó, pedig volt néhány ilyen korú barátom.
2010. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!