Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki vagy csak jófej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak jófej akar lenni?

Figyelt kérdés

Mikor ő zenét hallgatott akkor kérdeztem h mit hallgat és akkor odaadta a fülesét h halhassam meg a dalt. direkt újra kikereste nekem.

Aztán infón odajött és megmutatta hogyan játsszam azt a játékot.

egyik reggel mikor a fiúk nem köszöntek nekem (mert infós osztályba járok és sok a fiú 30 fő)hangosan szólt emiatt.


2010. dec. 20. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

hát


ennyiből még csak lehet h csak jófej am neked bejön:)?

2010. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamóca. ***** válasza:

ne magyarázd bele mindenbe hogy bejössz neki...nem minden jel. ha egy fiúnak bejössz, és akar valamit, 99% hogy lépni fog. majdha lépett gondolkozz ezen...

puszta jótanács, nem köcsög akarok lenni, de nagyon sok csalódástól megkíméled magad ha nem látsz mindenben jelet.

2010. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem teccik nekem ápolatlan szegény (büdös szó szerint, nem mindig érzem!!)
2010. dec. 20. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

ha meg úgyse jön be akk nem mind1 h neki bejössz-e?

ha próbálkozik majd lekoptatod azt kész

felesleges volt feltenni a kérdést is..

2010. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!