Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagy valószí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagy valószínűséggel bejövök a "pedomacinak"?

Figyelt kérdés

Na szóval, régi legjobb barátnőm keresztapja bejelölt facebook, 48 éves v ilyesmi. Rám írt és mondta h mi még Sajnos nem találkoztunk stb stb. mikor montam h megyek akk mondta h milyen kár meg h maradjak még meg ilyenek. és ugye vannak ezek az alkalmazások h 3 ember lájkolja és adok egy puszit ahová kéri. kiraktam viccből, ő meg lájkolta... igazából amikor fent van chaten akk lejövök, letörölni azért nem törlöm mert sértődés lenne, elég a gáz a család. és mindenkit ismerek ott.


akkor ne törődjek vele? vagy mi?


2011. nov. 3. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?
2011. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14
2011. nov. 3. 08:20
 3/12 anonim ***** válasza:
az eletbe talalkoztok,akar veletlenül?
2011. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
véletlenül lehet, régen nagyon sokat voltam náluk, lehet h épp átjött v valami.
2011. nov. 3. 08:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Töröld ki az ismerőseid közül és ne törődj a sértődéssel. Lehet, hogy imponál neked, hogy egy férfi "nőnek" tekint, de nagyon vigyázz, te még kislány vagy! Egy 48 éves férfi még hozzám is öreg, pedig én 30 elmúltam (az apukám 52 éves!).

Ha nem akarsz egy életre szóló lelki sérülést szerezni magadnak, akkor mielőbb töröld ki!!!

2011. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
akkor ne csodálkozz..:D a mai 14 évesek úgy öltöznek és viselkednek,h az utcán is minden pasi megbámulja őket ...és van sok olyan kapcsolat is már ahol a lány tizenéves a pasi meg 30-40 környéki...ez van ....meg akar téged kefélni...ne írj vissza neki és ne vedd észre ...majd leszáll rólad..ha vissza írsz vagy reagálsz a dolgaira akkor abban fog reménykedni,h hátha bejön neked..
2011. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan töröld. Nem hiszem, hogy ezek után nagyon firtatná, hogy miért.
2011. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de van felesége is meg asszem most született+ egy gyerekük. de lehet h keverem, mert nagyon sokan vannak :/ m1 akkor nem reagálok rá!
2011. nov. 3. 08:26
 9/12 anonim ***** válasza:
csak egy jó tanács...szedd le a fb-ról az irritáló képeket amin esetleg látszanak a domborubb idomaid vagy ilyesmik....gondolhatod,h a képek alapján érdeklődik ennyire és esetleg a képeidre élvezkedik is....
2011. nov. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
pedig nincs olyan képem. olyan képem van ahol a kutyám az ölembe ül, és puszit adok neki. orromtól fölfelé látszódok.
2011. nov. 3. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!