Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök egy csajnak aki igy folyton néz vayis nem folytotn csak néha?

Figyelt kérdés

szal van egy csaj akinek ha5almas otrrbitális kerek kemény tökéletes olyan segge van h összefosom magam amikor iskolába mögötte ülök és feláll mert akk nekem is feláll :D

és am megnincs pasij a eddig csak egy volt és még szűz amikor megmondta neke m leesett az állam am meg szoktunk beszélni néha meg minden és egyszer azt akarta h ha ő elkisér a waestendbe akk én kisérjem haza de aztán nem lett semmi belőle , am aza baj h mindenkit csicskának tart és nem egy nagyon közösségi ember elvan egy két emberrel akik megh szerintem csicskák de mindent ellehet viselni azért a testért :DD nemtom h bejövök e neki


2011. nov. 7. 20:30
 1/10 A kérdező kommentje:
csaj, mellek, fenék, bejövök, összejönnék, járok, szűz, terhes
2011. nov. 7. 20:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi jogon csicskázol le bárkit is, mikor még írni sem tudsz... nőj fel.
2011. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont azért nem fog Önnek összejönni, mert úgy gondolja a barátairól, hogy csicskák. Változtasson a mentalitásán, akkor lehet esélye.
2011. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó figyeld akk nemtom h te kike tartasz csikáknak de olyanok akiikk 10edikben azzal szorakoznak szünetben h antiszociláis kiközösített gyerekeknek mondogatják h szerelmesek bele meg a barátnője a csajnak shzerelmes bele mint az ovodában ez tők gáz am meg eredetileg normális arc volt meg minden de most olyan szar társaságba került pedig káér érte:(
2011. nov. 7. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemhiszem h ilyet hord mert minden nadrágban jó a segge és am meg rsg-zik szal szerintem aaz alakja azért olyan
2011. nov. 7. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
És az, hogy néha rádnéz, nem feltétlenül jelelnti azt, hogy bejössz neki... És neked meg csak a segge miatt jön be? -.- Éretlen cs*cska. -.-"
2011. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát figyeléd ha te már érett vagy akk az a segg nekeed is a szerelem első látásra jelenti + hozzá a mellei áhhh besz.rás
2011. nov. 8. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
A szerelem közel se azt jelenti, hogy bejön a segge meg a melle...
2011. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de nem ez komoly amelle meg a segge nagyon bejön csöpög a nyálam utánna meg mi8inden és amikor más csávókkal beszél akk mindig féltékeny vok és mindig az a kényszerem van h beszéljek vele és folyton beszélek vele pedig egy rohadt unalmas ember és kb mindenki levágta h miért:(( XDXD
2011. nov. 8. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!