Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eshet valaki úgy teherbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eshet valaki úgy teherbe, hogy nem szakítják ki a szűzhártyáját?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most ezer meg egy barom fog cseszegetni, hogy milyen hülye vagyok, de nem úgy értettem.

Lehetséges e valamilyen orvosi/tudományos úton aktív spermiumot juttatni a nő petefészkébe(vagy nemtudom hova xD még nem tanultuk bioszból), úgy hogy az 50%os valószínűséggel teherbe essen, anélkül, hogy átszakítanák a szűzhártyáját?

egy kiváncsi 13éves :D (nem, nem akarok terhes lenni, egyszerűen érdekel, de gáz lenne máshol élőben megkérdezni)


2010. máj. 28. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Naná, de ilyenkor szerencsétlennek egy kémcső lesz az anyukája
2010. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges.

A spermiumok a hártya mellett levő résen be tudnak jutni a méhbe.

2010. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez orvosi út sem.Ez ugyan alkati kérdés,de van,hogy valakinek olyan rugalmas a szűzhártyája,hogy nem reped meg az első aktus után.Mivel a szűzhártyán alapból van nyílás,amin a menstruáció távozik,ezen a nyíláson keresztül a férfi pénisze spermiumot juttathat a nőbe,így esélye van a teherbeeseésre.
2010. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van akinek csak a szülés szakítja át a szűzhártyáját, mert a rajta lévő lyukon be tud hatolni a fiú kukija.
2010. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!