Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtok nekem tippeket?

Figyelt kérdés
van egy srác 19 éves szombaton nála aludtam lefeküdtünk és nem védekeztünk másnap összejöttünk ma kiderült h más csajjal is jár és találkoztam a lánnyal és összehaverkodtunk...vettem be 72 órást de a csávó nem tudja és azt se h a csajjal jóba lettem az első az lesz h terhes vagyok de még más tippeket is kérek:)
2010. dec. 21. 18:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
You have gone full retard. Never go full retard.
2010. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
te egy gyökér vagy.kész, gondolkozz el ezen
2010. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
megint én vagyok: tehát hétvégén lefeküdtetek, és rá 2 napra rajtad már jelentkeztek a terhesség jelei.okos:)
2010. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. Lefeküdtél vele gond és érzelmek nélkül, másnap kezdtetek el járni.

Megérdemelted, a srác simán csak kihasználta a lehetőségeit. Máskor legyél körültekintőbb és okosabb a srácnak pedig köszönd meg, hogy megmutatta ki az, akit el kell kerülni és ennyi. Nevetségessé teszed magad, ha ki akarod készíteni. 21/N

2010. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lefeküdtél vele az első nap...lány létedre nem védekeztél...

Nem szemétségből mondom, de ne csodálkozz.

3 hónap után nem feküdtem még le a barátommal, pedig kiteszi nekem a lelkét...és még így is vannak félelmeim...De ha te ilyen bátor vagy..:S

Aki éjszaka legény, legyen az nappal is.

19/l

2010. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!