Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ilyen nő van aki kihasznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen nő van aki kihasználja az embereket vagy csak nekem nincs szerencsém?

Figyelt kérdés

Eddig mindig olyan nőkkel volt dolgom akik csak addig kerestek amíg kellett nekik valami tőlem, aztán ha megkapták akkor már nem érdekeltem őket.

Szerintem ez nagyon gusztustalan dolog, nem értem miért fogok ki mindig ilyeneket.Hogyan lehet "védekezni" az ilyenek ellen?


2010. dec. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt már annyiszor hallottam, hogy: amíg meg nem kapták tőlem azt ami kellett nekik

most komolyan, mi az a hatalmas dolog? csak a szex?:S

18L

2010. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

ügyesen kell választani lányt.. diszkóban pl: ne:)


vannak barátaid? gondolom... ha választasz egy lányt mutasd meg nekik, beszélj nekik a lányról.. és döntsenek ők.


te a lila köd miatt nem tudsz logikus értelmes döntést hozni, cső látásod lesz, de ne feledd... őszinte és igaz barátokra támaszkodj csak.

nekem eddig bejött ez a módszer:)

a mostani barátnőm is barátok b*sztatására jött össze, én elhalasztottam volna ha rajtam múlik:)


persze ez a másik oldal.. nem voltam belé szerelmes, nem volt lila köd, pusztán csak tetszett a lány.. de azt gondoltam a belső énje kaki.. ennyi..


viszont a haverok mondták hogy adjak neki egy esélyt és próbálkozzak be nála.. megtettem a lány belement a taliba, randi stb.. és megérte:)

azóta is járunk és minden nap kellemeset csalódok benne:P

előítéletem miatt majdnem elhalasztottam "Őt":)

már olyan szinten belehabarodtam, hogy az nem is igaz..:)


szal tömören.. okosan válassz.. de az első ribancot aki igent mond.

2010. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet szex is, de változó, hogy mire használnak ki, van aki a segítségemet kéri mert buta valamilyen feladathoz, van akinek a pénzem kell, valakinek az, hogy fuvarozzam kocsival, stb.
2010. dec. 22. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy öregszel, egyre több lesz a hiéna, én is azt tanácsolom, hogy lehetőleg ne diskóban válassz párt, és mutasd be a barátaidnak, szüleidnek.
2010. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem diszkóban szoktam, neten, vagy ahogy az élet adja a lehetőséget, mondjuk összeakad a tekintetünk egy áruházban a lánnyal és így elkezdünk ismerkedni, aztán alakul.
2010. dec. 22. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!