Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb haveromat kihasználj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haveromat kihasználja egy haverja. Mit tegyek? . Mert nem fogom tovább nézni.

Figyelt kérdés

Van a legjobb haverom és van neki 1 haverja(legyen mondjuk K. a neve) (én is ismerem azt a srácot...elég jól)...aki kihasználja őt...mindenhová elviteti magát kocsival, arra kéri(azaz kényszeríti), h hazudjon másoknak K. érdekében, összeugrasztja az olyan emberekkel, akiket K. nem kedvel...stb.Mondtam a haveromnak, h mit gondolok...azt mondta, h szerinte is így van egy kicsit...kérdeztem, h ha vajon a te gondjaiddal kapcs. kérnéd a segítségét, vajon segítene....mondtam, h mondjon neki ellent, ne csinálja azt, amit ő mond stb...Ő meg azt mondta, h inkább azt mondja, amit hallani akar, mert, ha K. depressziós lesz, akk elmegy az életkedve, stb...Jah...ez a haverom mondta K.-nak, h mit gondolok...az pedig egy széles vigyor keretében azt mondta : "Naés?Én mindenkivel ezt csinálom" .....barát az ilyen!?Megérdemli az emberek jóságát?!Azt mondta ez a haverom, h inkább nem mond neki ellent, mert 20 kilóval nehezebb és inkább nem akarja megbántani, mert ő nem akarja, h rossz kedve legyen...szerintem mondjuk K. megérdemelné, de mind1(én ismerem, jóban voltunk nagyon, csak velem is ezt tette, nagyon ki akart velem tolni, de én észrevettem és azóta nem beszélünk....Jah...légyszi kíméljetek az olyan megjegyzésektől, h lehet meleg, stb...ez nekem fontos...Köszi

Mit tegyek?!Hogyan tudnám meggyőzni?Már ő is rájött, h ezt teszi, de nem mondja meg neki, h mit gondol, mert megsértődne!Hátt bakker, barát az, aki nem képes elviselni a "barátjától", ha az megmondja a véleményét?!Ezt én már nem tudom tovább nézni!+ még K. le is nézi ezt a srácot...


2010. máj. 20. 13:44
1 2
 1/15 anonim válasza:

Az a srác egy csicska.Azért tudja kihasználni.Én ugy pofánverném hogy a fogai körmérközést játszanának a bennmaradásért.De amint említetted,az sem lehetetlen hogy vonzódik a sráchoz,és meleg.De persze ezt nem fogja bevallani soha.Mert az gáz.Kapd el,dugd meg jól,és mindjárt te leszel a parancsnok!!! :)))))))))))))))))

Most hülyeségen kívül.:-Tedd helyre.1-2 állas,és észhez tér.

2010. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ááá, nem meleg, az tuti...csak nincs túl sok barátja és fél, h, ha ezt is elveszti, akk még kevesebb lesz...mondtam, h ez nem is igazi barátság, de csak hallgatott...de kit is vágjak pofán?K.-t?Jah...és mivel én nem tolerálom K. szemét dolgait, mert miután én le sem szartam, ellenem kezdett ármánykodni, ahol tudott, belém rúgott, stb----csak én helyre raktam, és most ez a K. azzal traktálja a haveromat, h mennyire utál engem, én milyen szemét vok, stb.És a haveromnak muszály vele egyet érteni (---pedig nem ezt gondolja---...mert (állítása szerint), mert mikor azt mondta neki, h én...mármint én le se szarom, h ez a K. miket mond rólam, akk rendesen elment az életkedve (attól, h nem tud nekem kárt tenni)....és ez a haverom nem akarja, mert szerinte képes depresszióba esni ez a K: , ha vmi nem sikerül, és az rossz......)

Azt nem említettem, h én és K. nagyon jó haverok voltunk régebben, csak ő lenézett engem, megpróbált mások előtt lejáratni, kihasznált(legalábbis akart)....én rájöttem, h milyen, és minden kapcsolatot megszakítottam vele...ő bepöccent és halálos ellnségnek tekint engem...azt mondja, h öntelt vagyok, és ha megváltozok, akk megbocsájt!!!!Ő bocsájt meg nekem!!!!Hah!!!!és most a haveromnak tömi a fejét, h milyen szemét vagyok(persze ő nem hiszi el, de mind1)

2010. máj. 20. 14:04
 3/15 anonim ***** válasza:

Valami nem okés.. Kicsit figyelj oda jobban mert egy normális srác már arconrúgta volna K.-t.

Valamiért még mindíg haverkodik vele. AZ hogy meleg nekem is eszembejutot..

Deh probálj vmit csinálni, mert ahogy látom elég félénk fiú lehet és befolyásolható szval te is elveszíthetred ahaverod.. Mert átpártol K.-hoz. Nem tudom.. Derítsd ki miért haverkodik vele még mindíg.

2010. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
....mondjuk az, h szerinte öntelt vagyok, az csak egy ok a haragra....de tényleg...a haveromnak muszál azt mondani (volt már rá példa), h én milyen szomorú vok, h már nem vok jóba vel....mert mikor azt monta, h le sem tojom, akk nagyon szomorú lett és képes lenne kárt tenni magában!!!Mert neki nincsenek barátai, esetleg haverok és ismerősök...de tényleg...odáig lement, h minden ismerősömnek hazudott valamit rólam ez a K. ...És a haverom szerint kérjek bocsánatot, mert milyen jó volt, mikor régen haverok voltunk...fenéket....örülök, h megszabadultam tőle!!!De most a haveromra teljesen ráakaszkodott....és nem akarom, h a haverom ilyen f*szokkal barátkozzon....mert már egy csomó minden tervéről lebeszélte a haveromat....ne járjon futni, mert kiröhögik, ne járjon csajozni, mert a csajoknak úgysem tetszik, ne is beszéljen velem, mert hülye vok...stb...(am ezeket csak azért mondta, mert ő lusta még nőzni is, és ha van mellett valaki, aki nem sprotol, nem csajozik...szal ugyanolyan szerencsétlen, mint ez a K. ,akk jobban érzi magát)...a haverom pedig nem akarja megbántani...mert depressziós lesz, h senki sem áll mellette....hát nem hát!!!Mivel nem helyes az, amit tesz!!!
2010. máj. 20. 14:11
 5/15 A kérdező kommentje:
Jah...igen...eléggé befojásolható....mert kis korában mindenben döntöttek helyette, nem hagyták, h beleszóljon a dolgokba és megszokta, h másokra kell hallgatni....és azért barátkozik K.-val, mert szinte ő az egyetlen, akivel haverkodhat....mert K. meggyőzte, h jobb otthon ülni, nem járni ismerkedni, minek azt?...Én persze az ellenkezőjet mondom, mert az a helyes....kisebb nagyobb sikerekkel....már rábeszéltem, h keressen vmi hobbit...megyek vele, nekem mind1, csak ismerjen már meg más embereket....
2010. máj. 20. 14:14
 6/15 A kérdező kommentje:
Jah...és bocs a novellákért, de ezt rövidebben nem lehet megfogalmazni... :(
2010. máj. 20. 14:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Még mindíg nem értem mi túróért tőrödik azzal a K.val.

Hát ha ekkora egy szánalmas akkor a haverodnak is el kéne küldenie a faszba.. Engem nem érdekelne, hogy depressziós lesz, hát pusztuljon meg, de ne csinálja ezt..


Beszélj a haveroddal, mond neki, hogy ez a K. el fogja cseszni a dolgait.. Valamit próbálj érvelni neki, hogy megértse..

Vagy derítsd ki miért foglalkozik még vele, nem hiszem, hogy csak ez miatt mert akk "elmegy" K. életkedve..

2010. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy csak kivan használva és ő nem a haverja mert ő rosszat akar neki. Te vagy a haverja..Vegye észre valahogy..

Vagy verjél 2-t K. nak nemtudom.

2010. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
már érveltem és meg is értette....láttam rajta...de ennek ellenére is kiáll K. mellett, meg mellettem is....de K. mellett jobban , mert én "keményebb" vagyok és nem szorulok támaszra, de K. nagyon érzékeny, és könnyen depressziós lehet (be ne xarjak má') és elmegy az életkedve...esetleg kárt tesz magában v másokban....(hát meg is érdemli.....de miért is megy el az életkedve?!Mert nem félek azoktól az állítólag nagyonerős telefonálóktól, akik meg akarnak verni?vagy nem érdekel, h kiknek miket hazudik rólam.....ezt a haveromat meghívta a ballagási bulijára....és hozzátette, h mutassa meg nekem a meghívót, h én szomorú legyek.....én ugye le se tojtam....a haverom megmondta K.-nak, az szomorú lett, aztán a haverom hozzátette, h egy kicsit szomorkodtam, akk K. olyan boldog lett, h majd ki csattant.....esküszök, h pofán fogom rúgni mind2t...K. annyira, h elmennyen a kedve az ilyenektől, a haveromat annyira, h megjöjjön a kedve a saját életét élni.
2010. máj. 20. 14:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a srác tényleg csak egy csicska. Tökmindegy, kinek csicskul, neked vagy K-nak. Mért érdekel téged ez ennyire? Úgyse fogja soha ez a srác a saját véleményét képviselni.
2010. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!