Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erkölcstelenségnek minősül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erkölcstelenségnek minősül, ha egy csinos lány kihasználja az adottságait hogy előrébb jusson? (nem szex terén)

Figyelt kérdés
Például hogy flörtöl a pasikkal, vagy mosolyog rájuk, érezteti velük hogy bejön neki. És ilyenkor máris segítőkészebbek, figyelmesebbek,és ebből lehet profitálni. Például egy főnök, vagy egy egyetemi tanár esetében. De hangsúlyozom semmi szex vagy egyéb dolog, csak ennyi.
2010. jún. 13. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez erkölcstelen? Flörtöléssel, kis bókokkal sokmindent el lehet érni.


20f

2010. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát... Nem szép dolog, az tény. Ez manipuláció kategória, szerintem.
2010. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
az ilyeneket nem birom
2010. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért? Ebben mi a rossz?
2010. jún. 13. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ebben az a rossz, hogy pl. olyan, mint amikor apuci kicsi fia, akinek tele van pénzzel a zsebe, meglobogtatja a tizest, és azt mondja, hát... lehet jobb, ha engem támogat. Perze, nem fog egy tizest adni, csak 1-2 ezret, de ez ilyen... Vagy az izomagyú elkezdi feszegetni az izmait, stb-.
2010. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, en gyakran csinalom:D Lehet, hogy erkolcstelenseg, de pl szamtalanszor volt mar, hogy meg tudtam volna csinalni valamit, de epp volt a kozelemben egy fiu es par pillarebegtetes utan megcsinalta nekem, orommel. Ez nem undorito vagy erkolcstelen, szerintem ez a "nok dolga" es a fiuk is pontosan tudtak ezt, es bele is mentek a jatekba.

Attol mert rajukpislogok nem azt jelenti, hogy hancurozni szeretnek egesz ejszaka; nem igerek semmit, ezert szerintem a tizezres lobalos pelda egyaltalan nem volt talalo...

2010. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Akkor egyetértünk!:)
2010. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik női kisugárzásnak:)

Ami nem radon:)

2010. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!