Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álltatok már Bosszút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álltatok már Bosszút?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok:)
2009. jan. 23. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Te szegény...:S
2009. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
feltörtem az msn-jét...:S:DXD
2009. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
megdugtam a hugát (16) Ő IS AKARTA:) De ő megcsalt 2barátommal szóval megérdemelte
2009. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Nem az én stílusom.
2009. jan. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A bosszú tök szánalmas dolog, amivel csak azt bizonyítod be, hogy te sem vagy különb, mint a másik!
2009. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy helyen voltunk és a csaj piájába hashajtót tettem:))) (L)
2009. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Webcamszex. Így csalt meg, én is őt. Lehet hogy így én sem vagyok jobb nála, de legalább együtt maradtunk, és nincs harag köztünk emiatt.


Egy másik barátom nem figyelt rám az ágyban, de olyan szinten, hogy sokszor sérülést okozott, még azt sem vette észre hogy hangosan zokogok. Az egyik alkalom után mézédes hangon elmeséltem neki, hogy hogy fogok egy másik pasival szexelni, akiről tudvalevő, hogy nagyon odafigyel a barátnőire, és akkor épp nem volt senkije. Aztán másnap találkoztam a sráccal, és egy fantasztikus éjszakát töltöttünk együtt - végigbeszélgettük, semmi szex. De a pasim csak utólag tudta meg mi történt, és mi nem.

2009. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Hülyeség bosszút állni,semmi,de semmi értelme.Tényleg csak azt bizonyítod vele,hogy te sem vagy különb a másiknál. Később úgyis belátod h hülyeség bosszút állni és sokkal jobb lesz a lelkiismeretednek.
2009. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sehogy, mert soha nem jutott eszembe semmi jó, amit megérdemelne az emberke.
2009. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!