Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bosszút álltatok már kikosaraz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút álltatok már kikosarazás miatt? És rajtatok bosszút állt már valaki?

Figyelt kérdés
Mondjuk tetszik a csaj bepróbálkozol de az lepattint....és aztán rájösz hogy a büszkeségeden nagyobb sérelem esett mintamennyit ért volna a lány, és bosszút forralsz
2010. aug. 4. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Kosarazol?
2010. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem ő tehet róla hogy te bepróbálkoztál..
2010. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a "bosszúállás" annyira gyerekes. Bosszút csak akkor álhatsz valakin ha NAGYON nagyon rosszat tett neked (pl: Megölte a szüleidet, szerelmedet, gyerekedet, vagy kirúgatott és az utcára kerültél miatta, vagy valaki szándékosan megmérgezett vagy ilyenek) De egy ilyen csip csup ügy miatt "bosszút" állni kicsit vicces lenne, non?
2010. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül rólam van szó csak azért kérdezem ha esetleg velem is olyasmi történne mint egykori jóbarátommal vajon mit tegyek.

Ő tipikusan olyan visszahúzódó gyerek volt akit jóformán mindenki szórakozásból szívatott(mert nem voltak menű cuccai,nem volt jó sportoló nem volt keménykötésű stb)egyszer erőt vett magán és bepróbálkozott egy évfolyamtársnőjénél.Az beintett,de ezen felül elpletykálta mindezt egy másik lánynak aki meg továbbadta az őt rendszeresen szekáló fiúknak akik így legújabb apropó alapján tudtak újabbat belérugni.Az eddig sem szívlelt srácokat mégjobban megutálta de én a helyében a pletykás lányokra is haragudtam volna

2010. aug. 4. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Én, igen! Áltban szerelmes levelet küldtem egy lánynak aki megszégyenített nyilvánosan, mert felolvasta mindenki előtt az udvaron a levelem a barátnői előtt és rajtam röhögött az egész suli...akkor eldöntöttem, hogy ezért még keservesen megfizet mert nem volt tisztességes velem szemben..sok.sok évvel később (20-on év) összefutottunk és el volt ájulva tőlem, hogy milyen jó pasi vagyok, persze nem emlékezett rá, hogy anno mit tett, de én élénken emlékeztem rá. Lefektettem, kihasználtam és elküldtem a jó kurv@ anyjába, és jól esett, mert évekig depressziós voltam amiatt ahogy elbántam vele és csak az tartott életben, hogy kicsinálom egy nap.
2010. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jav: elbánt velem
2010. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

22:03

Jól tetted!:)

Büszke vagyok rád:)

Én nem szoktam bosszút állni ha kikosaraz egy csaj, mert nekem semmibe nem kerül bepróbálkozni nála, ha meg elutasít akkor az az ő baja, egy nagy hülye, mert nem tudja, hogy én mennyire tudok szeretni és kényeztetni, tehát nálam jobb pasit úgy sem talál.

20f

2010. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy? Mi tortent?

Nekem is van egy bosszus sztorim, de ez meg nem teljesult be. A kovetkezo tortent: doltoztam egy munkahelyen. Egy kollegam megprobalt ram hajtani, de nem engedtem. Aztan visszaelt azzal, hogy panikbeteg vagyok, es antidepiket meg neha nyugtatokat is kellett szednem, es gyakorlatilag "bedrogoztatott", hogy megszerezzen. Borult a bili, rajottunk a parommal. Kirugatott melohelyrol, megkereste a csaladomat es bemocskolt elottuk. En megszakitottam vele a kapcsolatot, telszamot es MSN-t csereltem. De a duh hajt belulrol. Mondtam neki, ha egyszer a szemem ele kerul, szejjelszedem, ez biztos.

Azt nem tudja, hogy osztol egy suliba fogunk jarni, egy osztalyba... Tonkreteszem az eletet, ha mar o is kis hijan megolt engem.

2010. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ez nagyon durva történet. Megérdemli az a mocsok!
2010. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 11:19 <<< ez vagyok.

Meglehetosen az, mai napig nem tudom elhinni, hogy megtortent. A parkapcsolatomat alapjaiban gyengitette meg, meg most sem biztos, hogy tuleljuk, pedig mar majdnem egy eve tortent.

Na ezert szerintem erdemes bosszut allni, kikosarazasert sosem tettem volna, a kerdezonek valaszolva :) Ha kikosarazott, nem is erdemel meg, jon jobb ;)

2010. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!