Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni vkit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni vkit?

Figyelt kérdés
van egy férfi aki nagyon-nagyon tetszik,most mindegy,hogy ki,de muszáj kiverni a fejemből,mert lehetetlennel egyenlő az,hogy bármi is legyen köztünk.Az a baj,hogy mindig rá gondolok,mert tényleg iszonyúan tetszik,sőt ez már több a tetszésnél,és most nagyon szenvedek,mert megtudtam hogy van vkije:((((
2010. dec. 22. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon úgy látom hogy szerelmes vagy így sajnos nem fogod őt kiverni a fejedből majd ha jön egy másik.....
2010. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Funktasztikus ***** válasza:
elfelejteni teljesen sose lehet...de am ne gondolj rá....csináld azt a mit szeretsz és leseen elmulik...
2010. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Funktasztikus ***** válasza:
*lassan elmulik
2010. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamóca. ***** válasza:

hát, ha ez vigasztal nem vagy egyedül=)) eengem nem vigasztal...

egyébként elmúlik majd, remélem. eddig is mindig elmúlt, most is el fog.

próbálj másra koncentrálni, próbáld lefoglalni magad. vigasztalót nem tudok írni, rossz ez még egy darabig az is lesz, de ha nem ez az első ilyen "szerelmed" akkor tudod hogy ez is el fog múlni. mindig minden alkalommal azt hisszük hogy ez most más...de nem az. ugyanolyan..

2010. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

a legrosszabb az egészben,hogy nekem már egyszer tetszett ez a férfi,kb.3 éve,akkor még nem is ismertük egymást,de tetszett,aztán ő eltűnt az életemből,így el is felejtettem.Viszont idén nyáron újra visszatért az életemben,találkoztunk,beszélgettünk,és úgy érzem,hogy most már tényleg nem fogom tudni kiverni a fejemből.

2010. dec. 22. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez segített:


[link]

2010. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!