Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelt kérdés

csináltam valamit amit nagyon megbántam, de nem tud róla senki. engem nagyon nyomaszt. ha valami megtörtént, de senki nem tudja akkor az olyan mintha nem történt volna meg?

hogy tegyem túl magam ezen? próbáljam elfelejteni? azt nem szeretném leírni hogy mi volt.


2010. dec. 22. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd le kérlek..Egyébként mindenki tudja, hogy sexel kapcsolatos, mivel ide írtad..
2010. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtörténni megtörtént, mivel ha brutálisan kivégzel valakit és elásod, ha titokban tartod, attól még ő megszűnik létezni. Jobb ha elmondod hidd el. Legalább így névtelen...
2010. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engedd, hogy megvígasztaljunk, úgy jobb lesz...
2010. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak felejteni tudsz, ahhoz tisztáznod kell magadban a dolgokat.
2010. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

van kapcsolatom de valaki mással

tapizás és egykét puszi történt. nagyon bánom

2010. dec. 22. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tettél bűnt, megnyugodhatsz...

Ezt csak akkor mondd el, ha tényleg nem tudsz aludni miatta... Ez még nem megcsalás...Többször ne csinálj ilyet. A lényeg, hogy senkivel ne játsz és senkit ne csapj be!

2010. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is műveltem már hasonlót. Akkor, ott nagyon jól esett, bár tudtam, hogy nem szabadna. Nem volt súlyos, simogatás, arcrapuszi, ölelések... Utána rettenetes bűntudatom volt. Én elmondtam a Páromnak, hogy mi történt. Nekem ritka megértő barátom van, de komolyan féltem, hogy mit fog mondani. Tényleg piszoknagy mázlim van, egyáltalán nem volt mérges, azt mondta, hogy ha jól esett, akkor ne bánkódjak miatta. Te ismered a barátodat. Lehet, hogy jobb, ha elmondod. Én hihetetlen tehertől szabadultam meg, amikor elmondtam.
2010. dec. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!