Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy közeli barátod maradt az exed úgy, hogy közben egyikőtök se akart már a másikkal összejönni?

Figyelt kérdés
Én eleinte azt hittem, hogy az jó lesz ha barátok maradunk, előtte is azok voltunk, egy időben megpróbáltam megutálni, haragudni rá, úgymond féltékennyé tenni úgy, hogy tudtam ő már nem szeret meg vége. Nemrég viszont újra sokat vagyunk egy társaságban, ahol ugyanúgy viselkedik egy barátnőmmel, mint ahogy velem mikor tetszettem neki és ez így rossz...
2010. dec. 23. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Öt év után szakítottam egy lánnyal és a mai napig nagyon jóban vagyunk. De ehhez az kellett, hogy a szakításunk után ne találkozzunk, ne beszéljünk másfél évig.
2010. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen okból történt a szakítás. Nekem fiatalabb koromban volt olyan, hogy az elválás után is tartottuk a kapcsolatot, mert csak a szerelem múlt el és mindketten más valaki után néztünk. Még meg is egyeztünk, hogy ha évek múlva kiéltük magunkat és újra érzünk egymás iránt, akkor összeházasodunk. De volt olyan is, akit soha nem akarok látni, mert egy szemét volt a családjával együtt és én az ilyen embereket rühellem.
2010. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor működhet, ha tényleg nem akarsz már megint összejönni vele, és nem abban reménykedsz, hogy majd rájön, mennyire hiányzol neki. ugyanakkor a teljes szakadást se tartom jónak, szerintem az tud hosszú távon működni, ha haveri szinten tartjátok a kapcsolatot.
2010. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xxx77xxx ***** válasza:
Mi most szakítottunk nemrégen és egyelőre ugyanúgy el tudunk beszélgetni és semmi harag-nálunk is a szerelem elmúlása volt a probléma.18L
2010. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi osztálytársak voltunk, a nyári szünet előtt szakítottunk, így volt 2 hónap, amíg nem találkoztunk (de néha váltottunk egy- két smst), aztán év elején pár hónapig még nem nagyon beszélgettünk, de aztán nagyon jóban lettünk és azóta is jóban vagyunk, de csak úgy, mint osztálytársak. 20/L
2010. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közvetlen szakítás után általában a barátkozás csak erőlködés és csak mérgezi a kapcsolatot. Jobb egy kicsi pihenő. Létezhet barátság exek között, de szerintem csak akkor, ha már mindketten szépen lezárták magukban a történteket és saját boldogságukat megtalálták külön-külön.
2010. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!