Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat, hogy szerettél valakit, de sokat csalódtál már, és ezért nem mertél összejönni vele, mert féltél, hogy ő nem szeret és csak csalódni fogsz benne is?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni? Érdemes megkérdezni az tőle, hogy ő mit érez irántam, hogy még időben észrevegyem, és ne legyen annyira rossz, mintha már hónapok óta együtt lennénk és úgy szakítana velem? Vagy csak rosszabb lesz a kérdzősködéstől?
2011. szept. 8. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Olyat éreztem hogy tetszik, szeretnék vele járni de őt abszolút nem érdeklem

2011. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beírok nem tudok tanácsot adni, de nekem is szükségem lenne rájuk mert ilyen helyzetbe vagyok.
2011. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

röviden, tömören: ÖNBIZALOM!! :)

Merj, és vagy sikerül, vagy nem. Minden esélyt meg kell ragadni, lehet, hogy Ő a gyáva, és ezért vagy bizonytalan. lépj és kész. Nem szabad kifogyni az energiából, felejtsd el a sok csalódást!

2011. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ja most is halálosan szeretek egy csajt de ő csak barátkozni akar velem

a tanács : ha nem osztálytársad kérdezd meg (csak hogy később ne kelljen minden nap a szemébe nézned)

ha nemet mond akkor meg menj ki és élvezd az életed

2011. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, volt ilyen, azóta bánom hogy elpuskáztam a lehetőséget...
2011. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 napietus ***** válasza:
nem volt ilyen velem. tudom, hogy közhely, de még mindig bátraké a szerencse :) azt meg már nagyapám is megmondta, hogy kockázat nélkül nincs haszon.
2011. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!