Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszólítani egy lányt egy "utcai buliban"?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor lesz itt ilyen utcai buli, lesz színpad, előadások(főleg zene, vagy akármi), lesz ugye pia is, nemtom, fogalmam nincs mi lesz még, mert baromi régen voltam ott, és akkor se sokat. Na mind1.


Van egy lány aki tetszik és sajnos életemben 2x láttam és sose beszéltem vele, valamiért sose sikerült rávennem magam hogy odamenjek (egyik egy disco volt, a másik egy strand). SZóval ha most ott lesz ezen a vmin hogyan tudnék vele beszélgetni, miről, hogyan, milyen szituációban? (pl ha barátaival van)... Áhh annyira bonyolult ez az egész. Bármi kérdés van ezzel kapcsolatban, szal több infó kéne írd nyugodtan.


17f 18L


2010. dec. 23. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egy ilyen téli utcai valamin egy fiú picit meglökött és bocsánatért esedezve elhívott forraltborozni, mintegy kárpótálus:) a nagy táncolás közben nem nehéz véletlenül megbillenteni. csak legyél laza és álcázd spontánnak a dolgot...
2010. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nem rossz ötlet, köszi.


remélem még jönnek újabb ötletek, nagyon jó lenne, mert ez nem biztos h beválna:)

2010. dec. 23. 23:11
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak szemezz vele, azután amikor egyedül van menj oda hozzá és beszélgessetek vmi átlagos témáról.
2010. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mármint nem azért nem válna be mert nem hatásos, hanem mert nem biztos h kivitelezhető, remélem érted :)
2010. dec. 23. 23:11
 5/16 Bretso ***** válasza:

Ha részeg még beszélgetni sem kell!


Na jó, induljunk ki abból, hogy értelmes és nem részegedik le. "Szia, hogy tetszik a buli?" "Szia, jól érzed magad?" "Szia, MZ/X vagyok nagyon szép vagy ma, meghívhatlak egy italra?" Például. De biztos jönnek még jobb ötletek is.

2010. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én Tankcsapda koncerten csajoztam be még nyáron, pedig kajak nem rocker vagyok és a csaj sem volt az.

Az volt a mákom hogy egyedül volt akkor, 2-3 mondatot odaszóltam és már smároltunk is.

Nem kell itt túlvariálni a dolgot, az a lényeg h határozott legyél.

2010. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ohh

utolsó válaszoló miket mondtál neki? emlékszel még rá?

pls írd le, még ha nem is szószerint de kb mit mondtál neki?

2010. dec. 23. 23:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Odamentem mellé éneklés közben, kicsit meglöktem se99el és akkor rám mosolygott. Ilyenkor már lehet tudni h bejössz neki. Utána már várta h mondjak valamit, mondtam h miujság egyedül van, nevét megkérdeztem puszi-puszi és közelebb mentem hozzá. Innen meg már egyszerű volt
2010. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
első vagyok. hát igen, a tankcsapdás pasi módszere használható, egyszerű, de nagyszerű. pl diszkóban szúrtam ki egy oltári helyes srácot. szemezek vele, semmi, mosolygok rá, semmi... elkönyveltem, hogy nem jövök be neki... megivott egy rövidet, összeszedte magát, táncoltunk és megcsókolt... nem kell komplikálni.
2010. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát rajtam az alkohol annyira nem segít. Legalábbis múltkor eléggé be voltam rugva (elszámoltam magam, és túl sokat ittam), és még úgysem mertem táncolni vele, hozzászólni, de még a tekintetét is kerültem. Annyira nem értem ilyenkor magamat... Egyébként elvileg táncolni akart velem, vagy nem tudom, de haver azt mondta h odajött hozzám, és táncolni akar velem, de áhh... annyira nem értem magamat hogy hihetetlen teljesen bebarmulok ilyenkor... én barom. Remélem ott lesz most és nem puskázom el, mert bánni fogom nagyon, így is bűntudatom van a múltkori miatt...
2010. dec. 23. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!