Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem telik ilyen rosszke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem telik ilyen rosszkedvűen a karácsony, mert nincs senkim?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van barátnőm, mégis utálom a karácsonyt.
2010. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs senkim, mégse vagyok nagyon rosszkedvű.
2010. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Családod, barátaid gondolom melletted állnak. Nekem sincs most senkim, mégis örülök, hogy itt vannak az ünnepek. Fadíszítés, sütés, főzés, sztorizgatás családi körben. Ennél jobb nincs is! Soha ne feledd azt, hogy a családot egyetlen barát, vagy barátnő nem helyettesítheti! :) Persze boldogabb lennék én is, ha úgy tölthetném az ünnepeket, hogy van párom és szerelmes vagyok. De sajnos most nincs. Ettől még nem fogom szomorúan eltölteni ezt a pár napot. Mert nem a bánatról szól az ünnep, hanem az örömről! :) Boldog Karácsonyt!
2010. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak én sajnos szerelemes vagyok..Reménytelenül
2010. dec. 24. 14:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik egy lány, aki nem lehet a enyém.
2010. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon sz@r kedvem van emiatt:((
2010. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Moszuke ***** válasza:

nekem van barátnőm még is rossz a kedvem.. a karácsony nem a párokról szól hanem a családról.. és hiába van barátnőm ha a család egy rakás szar...

hümpf!.. még hogy szeretet ünnepe..-.-"

már évek óta 0 hangulat, összetartás, szeretet karácsonykor a családban... szal ha neked nincs bajod a családdal akkor igen is legyél boldog te gyökér.. ne akarj még ezen a szép napon is párkapcsolatra gondolni.

ez a 3 nap a családról szól nem a szexről meg a barátnőkről/pasikról

2010. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem azért sz.ar a karácsony, mert nincs senkim. Mármint pasi. Más miatt. MIndegy, nem vagy egyedül, lényeg a lényeg...
2010. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sasna ***** válasza:
én ma szakitottam.. de este buli a haverokkal, nincs szomizás :D
2010. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja én is ma szakíttottam! :D
2010. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!